Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Yılın Turizm Projesi ödülünü aldılar!

Kültür ve Turizm Bakanlığı  ile  Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı işbirliğinde her yıl düzenlenen ve Türkiye’nin en prestijli ödül yarışmaları arasında yer alan Türkiye Şehir Ödülleri organizasyonu kapsamında ödüller sahiplerini buldu.

  • Reklam
Yılın Turizm Projesi ödülünü aldılar!
08 Mart 2021 - 22:25
Reklam
2017 yılından bu yana her yıl düzenlenen organizasyonun ödül töreni bu yıl Ardahan Valiliği'nin ev sahipliğinde Ardahan Üniversitesi yerleşkesinde çeşitli etkinliklerle gerçekleşti.

Kültür ve Turizm Bakanlığı  ile  Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı işbirliğinde her yıl düzenlenen ve Türkiye’nin en prestijli ödül yarışmaları arasında yer alan Türkiye Şehir Ödülleri organizasyonu kapsamında, Erdemli Belediyesi ve Mersin Üniversitesi'nin ortak çalışması olan OLBA Kültür Yolları Projesi, yılın en başarılı turizm projesi seçildi.


Yaptığı projelerle kente verdiği katkı ve hizmetlerden dolayı en çok proje yapan üniversite olarak Mersin Üniversitesi 2020 yılı Yılın Üniversitesi Ödülü'ne layık görülürken turizm kategorisinde 109 proje arasından birinci olan Olba Kültür Yolları Projesi ile Yılın Turizm Projesi Ödülü Proje yürütücüsü olarak Mersin Üniversitesi'nin paydaş olarak ta  Erdemli Belediyesi'nin oldu.

Ödüllerle ilgili olarak yaptığı açıklamada Mersin Üniversitesi olarak Yılın Turizm Projesi ve Yılın Üniversitesi Ödüllerini almaktan duydukları gurur ve mutluluğu belirten Mersin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Çamsarı şunları kaydetti:

''Üniversite olarak öncelikle Mersinimizin kalkınması ve  gelişmesi  için büyük çaba harcıyoruz. İlimizde tüm kurumlarla yakın işbirliği içerisindeyiz. Ancak Erdemli Belediyesi ile yaptığımız ve halen devam etmekte olan çalışmalarımız ayrıca ses getirmektedir. Bu konuda verdikleri destekten ve işbirliğinden dolayı başta belediye başkanımız Mükerrem Tollu olmak üzere tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyorum. Başarılarımızın devamını diliyorum.''

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum