Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Yükselir Group'tan Rusya'ya üçüncü otel yatırımı

Yükselir Group, üçüncü büyük otel yatırımını St. Petersburg ve Moskova'ya yapma kararı aldıklarını açıkladı.

Reklam
Yükselir Group'tan Rusya'ya üçüncü otel yatırımı
23 Ağustos 2019 - 00:35
Reklam

Petrol, doğalgaz, yenilenebilir enerji ve turizm alanında faaliyet gösteren Yükselir Group, Rusya'da gerçekleştirdikleri toplantıda üçüncü büyük otel yatırımını St. Petersburg ve Moskova'ya yapma kararı aldıklarını açıkladı.

 

Rusya gerçekleştirdikleri toplantı sonrasında bu yılki en önemli yatırılarını Rusya'ya yapma kararı aldıklarını kaydeden Yükselir Group Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Yüksel, bölgedeki potansiyele önem verdiklerini söyledi. Yüksel "Bu potansiyelin artarak devam edeceğine inanıyoruz. Burası bizim üçüncü bölge uluslararası otelimiz oldu. Rusya'nın farklı bölgelerinde de otel projeleri arayışı içerisindeyiz. Moskova ve St. Petersburg'un dışında Rusya'nın sayısı 1 milyonun üzerinde nüfusa sahip olan birçok şehri var. Oralarda da farklı otel projeleri opsiyonları arayışı içerisindeyiz" açıklamasında bulundu.

Yapılacak otelin, St. Petersburg'un kalbi Admiralteysky bölgesinde ve Moskova'nın Kızıl Meydan bölgesinde yer alacağını söyleyen Yükselir Group Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Yüksel ''İki otelimiz de tarihi iki saray binasının yenilenmesiyle ortaya çıkacak. Toplam 16 bin 500 ve 18 bin 700 metrekare kullanım alanına sahip olacak olan butik otellerimiz standart, superior, süit ve kral dairesi seçenekleri ile toplam 186 ve 174 oda ile hizmet verecek. İki otelimizde de bin kişi kapasiteli kongre merkezi, balo salonu ve farklı büyüklüklerdeki toplantı salonları ile her türlü organizasyona ev sahipliği yapacak. Ayrıca otellerimizde Türk, İtalyan ve Uzakdoğu mutfağının en lezzetli yemeklerini sunacak olan 3 elit restoranımız yer alacak."dedi.

 

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum