Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

13 oteli olan grup yeni otelini yüzde 80 dolulukla açıyor!

Bugüne kadar İstanbul, Antalya, Bodrum ve Berlin'de olmak üzere toplam 13 otelle hizmet veren grup, yeni yatırımını sektöre kazandırdı.

  • Reklam
13 oteli olan grup yeni otelini yüzde 80 dolulukla açıyor!
28 Mayıs 2022 - 03:02
Reklam
Şirketin 200 milyon Euro yatırımla hayata geçirdiği yeni proje, Haziran ayında misafirlerini ağırlamaya başlayacak.

170.000 m2 alan üzerinde doğayla barışık ekolojik bir mimariyle tasarlanan ve exclusive segmentte konumlanan ve lüks tanımına yeni bir anlam kazandıracak olan 10'u villa olmak üzere 600 odaya sahip olan Cullinan Belek'te superior, swim up, lagoon, aile odaları doğayla iç içe bir tatil fırsatı sunuyor. Bir tarafı deniz bir tarafı nehir olan otelde 36 delikli golf sahasından, 600 metrelik özel plaja, ala carte restoranlardan lisanslı çocuk show alanlarına, 8 bin metrekarelik ferah bir alana yayılan spadan eğlence alanlarına kadar bir tatilde aranılandan daha fazlası tatilcileri karşılıyor.


Uzun yıllardır Türk turizm sektörüne hizmet verdiklerine dikkat çeken ve sektörün tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi nedeniyle çok zorlu bir süreçten geçtiğini belirten Aygün Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aygün, yaşanan tüm zorlu süreçlere rağmen yatırımlarını durdurmadıklarını belirterek şu açıklamalarda bulundu:


''Hem ülkemize hem de sektöre olan inancımızı koruduk. Grubumuzun en özel projelerinden biri olan Cullinan Belek'i 200 milyon Euro'luk yatırımla hayata geçirdik. Bugün bu yatırımımızı hizmete açıyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Artık turizmde yeni bir dönem başladı. Misafirlerimiz kişiselleştirilmiş tatil denemeyi istiyor. Biz de buradan yola çıkarak çok özel bir konsept geliştirdik. En iyi servis, en iyi tatil, en güzel anılar gibi misafirlerimize unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. Yeni açılıyor olmamıza rağmen yaz sezonu için şimdiden yüzde 80 rezervasyon talebi geldi.''


Kaliteli hizmetin ancak kaliteli insan kaynağı ile sağlanabileceğini hatırlatan Aygün Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aygün, buradan yola çıkarak otelde toplam 2 bin kişiyi istihdam ettiklerini söyledi.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum