Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

2023 satışlarını devreye sokan Easyjet Türkiye için koltuk kapasitesini artırdı!

İngiltere'nin Türkiye'yi kırmızı listeden çıkarması sonrasında İngiliz turistler Türkiye'ye akın etmeye başladı.

  • Reklam
2023 satışlarını devreye sokan Easyjet Türkiye için koltuk kapasitesini artırdı!
12 Kasım 2021 - 17:22
Reklam
Uçuşların başladığı Ege ve Antalya bölgesinde tatil imkanlarından faydalanmaya devam eden İngiliz turistlerle birlikte gelemeyenler ise 2022 için Türkiye rezervasyonlarına hız kazandırdı.

Diana Travel Yönetim Kurulu Başkanı Burak Tonbul ile Antalya'da bir araya gelerek Türkiye'de yapacakları operasyonlar hakkında görüş alış verişinde bulunan ve 2022 için ciddi bir rezervasyon talebi aldıklarını belirten Easyjet Holidays CEO'su Garry Wilson, İngiltere pazarı ve Easyjet Holidays'in Türkiye'deki hedefleri hakkında bilgi verdi.


İngiltere'nin en büyük havayolu şirketi olan Easyjet'in Türkiye için 600 bin koltukluk kapasitesini kısa sürede 1 milyona çıkartacağını belirten ve en büyük amaçlarının Easyjet'i Avrupa'dan Türkiye'ye en çok turist getiren havayolu şirketi haline getirmek olduğunu belirten Garry Wilson şunları kaydetti:


''Türkiye pandemi sonrasında çok hızlı bir aksiyon gösterip ciddi önlemler aldı. Londra'da gerçekleştirilen WTM'de Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile de bir araya gelerek planlamalarımızı konuştuk. 2022 satışlarına bakarsak çok önemli rezervasyon talepleri alıyoruz. Bununla birlikte 2023 satışlarını da devreye soktuk. Türkiye'de Antalya, Dalaman, Bodrum ve İzmir'e odaklandık. Türkiye'nin en büyük avantajı sunduğu ürünlerin kalitesi ve müşteri memnuniyetidir. Biz de destinasyonlarımızı belirlerken müşteri memnuniyeti ve fiyat kalite ilişkisini ön planda tutuyoruz. Şu anda Türkiye'de 4 noktaya uçuşlarımızı gerçekleştiriyoruz. Dalaman ve batı destinasyonları İngiliz turistlerin Türkiye'de tercih ettiği klasik destinasyonlardır. Antalya'nın sunduklarına da bakarsak gerek oteller gerek otel dışındaki imkanlar İngiliz turistleri etkileyecektir. Bu imkanların hepsini misafirlerimize sunuyoruz. Antalya İngiltere'nin en önemli destinasyonlarından biridir. Easyjet olarak kış boyunca Antalya'ya uçmaya devam edeceğiz. İngiltere'nin üç havalimanından haftalık 7 uçak planımız var. Bu uçuşlar kış boyunca devam edecek ve Mart ayı ile birlikte yaz operasyonlarımıza başlayacağız.''


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum