Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

EasyJet, 2022 yılı için en çok rezervasyon aldıkları ülkeyi açıkladı

İngiltere'nin önemli hava yolu şirketi ve tur operatörlerinden EasyJet 2022 yılında en çok rezervasyon aldıkları ülkeyi açıkladı.

  • Reklam
EasyJet, 2022 yılı için en çok rezervasyon aldıkları ülkeyi açıkladı
25 Ağustos 2021 - 19:08
Reklam
EasyJet'in hayata geçirdiği tur operatörü EasyJet Holidays Satış Sorumlusu Brad Bennetts, Travel Weekly dergisine verdiği demeçte, 2022 tatil sezonu için rezervasyonların şimdiden başladığını söyledi.

Gelecek yıl tatil için en çok Türkiye'nin tercih edildiğini duyuran ve rezervasyonlarda her şey dahil 4 yıldızlı otellerle Türkiye’nin ilk sırada yer aldığını vurgulayan Bennetts özzellikle Antalya'nın tercih edildiğini, 2022 turizm sezonu için tatil rezervasyonlarında Türkiye'yi Portekiz'in Algarve bölgesi ile İspanya'nın Mallorca Adası'nın takip ettiğini söyledi. 


İngiliz The Sun gazetesi de Türkiye 2022'nin en popüler tatil noktası başlığıyla bir haber yayımladı. Türkiye’de son dönemdeki vaka sayılarının düşüş trendine dikkat çekerek kapsamlı analizler ve haberler yayınlayan İngiliz The Sun, Daily Star ve The Times gazeteleri son günlerde Türkiye’ye karantina uygulaması olmadan tatil yaparak ülkeye dönmenin mümkün olabileceğine dair yorumlarda bulundu.


İngiliz turistler için popüler tatil noktaları arasında yer alan Türkiye’ye 2019'da İngiltere'den 2 milyon 562 bin turist gelmişti.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum