• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

300 milyon dolara mal olan 75 katlı otelini açtı!

2 milyar dolarlık Dubai Kanal Projesi'ni 2013 yılında kazanan Mehmet Nazif Günal'ın başında olduğu MNG Holding, Business Area’da inşa ettiği 5 yıldızlı SLS Dubai Hotel & Residences adındaki otelini açtı.

  • Reklam
300 milyon dolara mal olan 75 katlı otelini açtı!
11 Ekim 2021 - 05:45
Reklam
Reklam
Reklam
2 milyar dolarlık Dubai Kanal Projesi’nin ilk fazını 2013’te kazanan ve hemen ardından aynı bölgede bir otel yapmak için harekete geçen MNG Holding, Dubai’deki Business Arena’da inşa ettiği 5 yıldızlı SLS Dubai Hotel & Residences'in resmi açılışını yaptı.

Yapıldığı yerde ayrıca apartman kompleksinin de olduğu açıklanan, en az 300 milyon dolara mal olduğu belirtilen ve açılışına sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı'nın da katıldığı SLS Dubai Hotel & Residences, dünyaca ünlü Burj Khalifa ve sakinleştirici Dubai Körfezi dahil olmak üzere şehrin en iyi 360 derecelik manzaralarını sunuyor.


75 kat yüksekliğinde bulunan SLS Dubai Hotel & Residences, aynı zamanda ünlü tasarımcı Paul Bishop tarafından tasarlanmış 254 otel odası, 371 konut birimi ve 321 otel dairesi ile bölgenin en yüksek otel ve rezidanslarından biri konumunda.


Tavandan tabana pencereleri ile 71. kattaki Sky Lobby, şehrin silüetinin panoramik manzarasanı sunarken  75. katta ise bütün Dubai'yi ayaklarınızın altına alacak bir havuz bulunuyor.


YORUMLAR

  • 0 Yorum