Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Bodrum'a 35 milyon dolar yatırımla yeni otel! 2021 hedefi yüzde 60 doluluk

Türkiye'nin önemli turizm destinasyonlarından Bodrum'a yapılan otel, Delta Yatırım Holding’in iştiraki İnci Turizm A.Ş. tarafından 35 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirildi.

Bodrum'a 35 milyon dolar yatırımla yeni otel! 2021 hedefi yüzde 60 doluluk
18 Haziran 2021 - 10:26
Reklam
Accor Grubu’nun premium markalarından MGallery The Bodrum Hotel Yalıkavak 1 Temmuz’da kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Türkiye’de 13 marka ve 56 otelden oluşan mevcut portföylerini güçlendirmeye devam ettiklerini belirten Accor Grubu CCO’su Yiğit Sezgin İnci Turizm A.Ş. ile imzaladıkları sözleşmeyle MGallery markasının yeni otelinin Bodrum’da açmaktan büyük mutluluk duyduklarını söyledi.


Pandemi yüzünden sezon doluluklarının geçen yıl Bodrum’da yüzde 90’lardan yüzde 60’lara düştüğünü hatırlatan İnci Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Murat Delibalta ise yaptığı açıklamada şunları söyledi:


''Pandemi nedeniyle geçen yıl Türkiye’ye gelen yabancı turist sayısındaki büyük düşüş, Bodrum'u da olumsuz yönde etkiledi. 2021 yılı ikinci yarısından itibaren tüm dünya ve Türkiye’deki aşılama sayılarının artması ile negatif trendin sona ermesi sonucu turizmde de toparlanma beklentileri bulunuyor. Özellikle 2022 yılından itibaren 2019 rakamlarına ulaşmak tüm turizmcilerin genel beklenti ve hedefleri arasında. Biz de geleceğe dair umutluyuz. Bu yıl için yüzde 60 olarak planladığımız doluluk oranlarının pandemi sonrasında yüzde 90’a ulaşmasını öngörüyoruz.''


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum