• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

5 yıldızlı 411 odalı otel icradan satışa çıktı!

İcradan satışa çıkan oteller kervanına her geçen gün yenileri eklenmeye devam ediyor.

  • Reklam
5 yıldızlı 411 odalı otel icradan satışa çıktı!
07 Mayıs 2022 - 13:57
Reklam
Peş peşe yaşanan krizlerden sonra çıkmaza giren turizm sektöründe başta kıyı bölgelerinde olmak üzere Türkiye'nin bir çok bölgesinde gerek icra kanalıyla gerekse sahibi tarafından satışa çıkarılan otellere her geçen gün yenileri ekleniyor.

Alanya İcra Dairesi tarafından açık artırma usulü ile satışa çıkarılan Alanya'nın Payallar Mahallesi’nde bulunan 6 bin 331,15 metrekare alana sahip Bahri Şanlı'ya ait 5 yıldızlı 411 odalı Clup Hotel Casa Ruza'nın satışı 28 Temmuz 2022 tarihinde yapılacak.


Clup Hotel Casa Ruza için Alanya İcra Dairesi tarafından 107 milyon 711 bin TL muhammen bedel belirlenirken Payallar Belediyesi’nin, işadamı Bahri Şanlı hakkında 2011 yılında Payallar Beldesi Büyükyer Mahallesi’nde ruhsat almadan kaçak otel inşaatı yaptırdığı gerekçesiyle açtığı davada Alanya 5. Asliye Ceza Mahkemesi’nde 2 Ekim’de yapılan karar duruşmasında hakim bilirkişi raporu doğrultusunda Bahri Şanlı’yı suçlu bularak 12 ay hapis cezasına çarptırmıştı. Bahri Şanlı ise yaptığı açıklamada, Payallar Belediye Başkanı Abdullah Öztürk’ü inşaat ruhsatı vermemekle suçlamıştı.

[ilgili-haber=17655


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum