Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

5 yıldızlı otel 'özür' yazısıyla kendini ele verdi!

Balayı için yeni açılan 5 yıldızlı otele giden çift yaşadıkları ilginç olayı blog yazısıyla paylaştı.

  • Reklam
5 yıldızlı otel 'özür' yazısıyla kendini ele verdi!
21 Şubat 2021 - 12:59
Reklam
Güney Kore'nin popüler tatil beldelerinden Jeju Adası'nda yeni açılan 5 yıldızlı bir otel, müşterilerinden birinin blog yazısına özür dilemek zorunda kalınca namının bütün dünyaya yayılmasına engel olamadı.

15 Şubat'ta yayımlanan yazıda, blogger eşiyle birlikte oteldeki havuzu ve saunayı kullandığını belirterek şu ifadeleri kullandı:


''Balayı için Jeju Adası'na gittik ve yeni açılmış 5 yıldızlı otelin süit odasında kaldık fakat balayım hayatımın en kötü hatırası haline geldi. Son gün yürüyüşe çıktım ve saunaya doğru baktığımda içerisinin dışarıdan görünebildiğini fark ettim. Dışarıdan bakınca duşları ve banyoları görebiliyorduk. Otelin girişi, yürüyüş yolu, otopark ve odaların balkonlarından dahi içerisi görülebiliyordu.''

Eşi ve kendisinin bunu öğrenince şoke olduklarını belirten blogger banyo ve duşu pek çok insanın önünde kullanma fikrinin kendilerini ürküttüğünü ve tatil sonrası terapi gördüklerini belirterek polise şikayette bulundu.

Yapılan şikayet üzerine kamera görüntülerini alan polis, herhangi birinin fotoğrafının ya da videosunun gizlice çekilip çekilmediğini incelelerken olayın büyümesi üzerine 18 Şubat'ta özür ile birlikte bir açıklama yayımlayan otel, camların kaplamasında ve jaluzilerde sorun olduğunu kabul etti.

Otel tarafından yayınlanan özür yazısında ayrıca saunanın faaliyetlerinin durdurularak eksikliklerin tamamlandığı vurgulandı.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum