Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

5 yıldızlı The Oba Hotel Bodrum'da feci olay! 2 çalışan ölü bulundu

Türkiye'nin önemli turizm destinasyonlarından Muğla’nın Bodrum ilçesinde faaliyette olan The Oba Hotel'de çalışan iki kişinin ölü bulunması üzerine soruşturma başlatıldı.

  • Reklam
5 yıldızlı The Oba Hotel Bodrum'da feci olay! 2 çalışan ölü bulundu
18 Şubat 2022 - 15:01
Reklam
Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Torba Mahallesi’ndeki turistik The Oba Hotel'de meydana gelen olaylarla ilgili olarak edinilen bilgiye göre otelin şantiye bölümünde çalışan 63 yaşındaki Haydar Aygün gece yatarken birden fenalaştı.

Arkadaşlarının haber vermesi üzerine otele gelen ilkyardım ekipleri Aygün’ün yaşamını yitirmiş olduğunu belirlerken aynı turistik otelde çalışan 28 yaşındaki Ferman Feset'in sabah saatlerinde çalıştığı bölüme gitmemesi üzerine kaldığı lojmana giden arkadaşları Feset'i hareketsiz halde yatarken buldu. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri Feset’in de öldüğünü tespit etti.


Feset ve Aygün’ün cenazeleri kesin ölüm sebeplerinin belirlenebilmesi için otopsi yapılmak üzere Muğla Adli Tıp Kurumu’na gönderilirken polis The Oba Hotel'de yaşanan ölüm olayları ile ilgili soruşturma başlattı.


Antalya merkezli Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini Erol Azat'ın yaptığı Azat Grup bünyesindeki 5 yıldızlı The Oba Hotel 2020 yılında bölgenin kadınlara özel plajı olan ilk oteli olarak hizmete açılmıştı. Azat Grup bünyesinde ayrıca Door'a Beach Bodrum isimli otel de bulunuyor.  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum