Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Accor o ülkede büyüme kararı aldı! Her beş günde bir yeni otel açacak

Küresel otelcilik zinciri Accor, büyüme hedeflerini sürdürme kararı aldığı ülkede yatırımlarını artırmaya başladı.

  • Reklam
Accor o ülkede büyüme kararı aldı! Her beş günde bir yeni otel açacak
10 Mart 2022 - 03:16
Reklam
Accor Grubu'nun dünya çapında 5 bin 100 otelinin 520’sinin bulunduğu ülkede şu anda 350 otelin daha inşaası sürüyor. Bu otellerin tamamının bu yıl içinde açılması planlanıyor.

Grup, bu yıl Çin’de büyük bir sıçrama yapmaya hazırlanıyor. Kaliteli konaklamaya olan talebin artmasının ardından hızla yeni otellerinin temelini atan Accor, bu yıl Çin’de her 5 günde bir yeni bir otel açılışı yapmaya hazırlanıyor.


500 otel eşiğinin aşılmış olmasının önemli bir kilometre taşı oluşturduğunu ve bunu 35 yıldan beri bu bölgede tüm iş arkadaşlarıyla başarmış olmaktan gurur duyduklarını açıklayan Accor’un Çin bölümü sorumlusu olan Gary Rosen konuklarına çeşitli olanaklar sunabilen bir marka olarak, büyük Çin havzasında tatilcilere ve iş gezisinde bulunanlara kaliteli bir otel konaklama deneyimi sağlamak istediklerini belirtti.


Açılacak oteller arasında Galaxy Macau Raffles, Fairmont Xiamen, Sofitel Shanghai North gibi lüks kategorisindeki markalar da bulunurken üç yıllık renovasyon ve yenileşmeden sonra Beijing Swissotel de bu yıl yeniden hizmet vermeye başlayacak.


Euromonitor International’ın araştırmalarına göre Çin, 2030 yılına kadar dünya çapında en ön planda yer alan turizm destinasyonu olma yolunda ilerliyor.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum