Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Dünya'nın gözü Antalya'da! Rusya ve Ukrayna Dışişleri Bakanları Antalya'ya geldi

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Ukrayna Dışişleri Bakanı Dmitro Kuleba Antalya'da üçlü toplantı gerçekleştirecek.

  • Reklam
Dünya'nın gözü Antalya'da! Rusya ve Ukrayna Dışişleri Bakanları Antalya'ya geldi
09 Mart 2022 - 21:16
Reklam
Ayrı otellerde kalacak Tus ve Ukraynalı heyetler görüşme için Belek turizm merkezindeki 5 yıldızlı Regnum Carya Otel'de buluşacak.

Aralarında Rusya, Ukrayna, ABD, Birleşik Krallık, Almanya, İsrail, Japonya, Hollanda gibi ülkelerin yer aldığı 34 ülkeden ve Türkiye'den 330'un üzerinde gazetecinin takip edeceği zirve kapsamında Çavuşoğlu, Lavrov ve Kuleba, 2015'te G-20 Zirvesi'nde eski Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Barack Obama ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin gibi dünya liderlerinin ağırlandığı salonda üçlü toplantı gerçekleştirecek. Her türlü teknolojik donanımın yer aldığı G20 Salonu, 7 bin 500 metrekarelik oturum alanı, dışarıya direkt açılabilen pencere ve kapılara sahip.


Otelin çevresinde geniş güvenlik önlem alınarak dron için ise sinyal kesiciler yerleştirililirken zirvenin yapılacağı otelde konaklayacak Rus heyetin kalacağı otelin villasında da önemli önlemler alındı. Camları kurşun geçirmez ve demir parmaklıkla çevrili villa 3 katlı ve 4 bin metrekarelik bir alana sahip.

Ukrayna heyeti ise yine Belek Turizm Merkezi'ndeki 5 yıldızlı farklı bir otelde konaklayacak.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum