Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Airbnb'nin CEO'sundan konaklama sektörü öngörüsü

Konaklama uygulaması Airbnb'nin CEO'su Brian Chesky, gelecekte konaklama sektörünün nasıl olacağına ilişkin öngörüleini paylaştı.

  • Reklam
Airbnb'nin CEO'sundan konaklama sektörü öngörüsü
16 Ocak 2021 - 03:31
Reklam
Airbnb'nin CEO'su Brian Chesky, insanların arkadaşları ve ailelerini ziyarete daha fazla zaman harcamasına neden olacak koronavirüs salgını sebebiyle seyahatlerin kalıcı olarak degişeceğini öngördü.

Popüler olan global destinasyonlarda geleneksel turizmin ve gezilerin, daha küçük topluluklarla devam edeceği bu yüzden konaklama alışkanlıklarının değişeceğini ve iş toplantılarının daha az uçacak olan iş insanları nedeniyle önemli ölçüde azalacağı görüşünü paylaşan Chesk yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:


''Gezginler, turizm destinasyonlarındaki büyük meydanları görmeyi özlemiyorlar. Kendilerinden alınmış olanı özlüyor. Özlem duydukları şey, uzun zamandır görmedikleri arkadaşlarını ve ailelerini görmek.''

Dünyanın en büyük rezervasyon ve konaklama paylaşım platformlarından Airbnb'nin karı salgın nedeniyle büyük şehirlerden uzakta ev kiralamaya olan ilginin artmasıyla hız kazandı.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum