Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Angora Hotel icradan satışa çıktı!

4 yıldızlı Angora Hotel borcu nedeniyle Ankara Gayrimenkul Satış İcra Dairesi tarafından satışa çıkarıldı. 

  • Reklam
Angora Hotel icradan satışa çıktı!
29 Ekim 2021 - 18:51
Reklam
Başkent’in eski otellerinden olan ve Ankara ismine benzer ismi ile dikkat çeken Angora Hotel, borçları nedeniyle satılıyor.

Altındağ Hacı Bayram Mahallesi’nde (Tapuda Yenituran Mahallesi olarak geçiyor) bulunan  ve eklentileriyle birlikte icra yoluyla satışa çıkarılan 4 yıldızlı Angora Hotel Ankara Gayrimenkul Satış İcra Dairesi tarafından 27.12.2021 tarihinde 3 Nolu Mezat Salonu Anafartalar Mah. Etlik Cad. No:3 (Ankara Adalet Sarayı Dışkapı Ek Hizmet Binası Yanı) adresinde açık artırma usulü ile satılacak.


31 milyon 250 bin TL muhammen bedel belirlenen otel Ulus İbrahim Müteferrika Caddesi’nin yakınında, hayli merkezi bir konumda bulunuyor. 8 katlı ve 2 bin 173 metre kare inşa alanlı bina, 4 yıldızlı Angora Otel olarak faaliyet gösteriyor.


Yayınlanan ihale ilanında ipotek sahibi alacaklılarla diğer ilgililerin bu gayrimenkul üzerindeki haklarını özellikle faiz ve giderlere dair olan iddialarını dayanağı belgeler ile (15) gün içinde bildirmeleri gerektiği, aksi takdirde hakları tapu sicil ile sabit olmadıkça paylaşmadan hariç bırakılacağı belirtildi.


  • Reklam
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum