Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Antalya'da oteldeki eğlenceye vatandaşlardan büyük tepki!

Turizmin başneti Antalya'nın Manavgat ilçesindeki bir butik otelde koronavirüs tedbirleri kapsamında 65 kişiyle sınırlı eğlence düzenlendi.

Reklam
Antalya'da oteldeki eğlenceye vatandaşlardan büyük tepki!
30 Mart 2021 - 19:55
Reklam
Kişi sınırlaması olan parti görüntülerinin sosyal medyada yayınlanması sonrasında pandemi nedeniyle zor günler geçiren vatandaşlar eğlencenin yapıldığı otele ve eğlenceye tepki gösterdi.

Manavgat'ın Kızılıot Mahallesi'ndeki bir butik otel, koronavirüs tedbirlerine uygun şekilde önceden duyurusu yapılan ve izinli olarak düzenlenen partide tamamı otel müşterisi olduğu bildirilen 65 kişi DJ'lerin çaldığı müzikler eşliğinde eğlendi.

Jandarma ekipleri koroavirüs tedbirleri kapsamından yayınlanan genelgeye göre saat 22.00 itibariyle müziğin kapatıldığını, etkinliğin sonlandığını belirlerken konuyla ilgili olarak Turizm İl Müdürlüğü'nün bilgilendirildiği etkinliğin 2 gün boyunca devam edeceği kaydedildi.

Parti görüntülerinin sosyal medyada yayınlanmasının ardından pandemi nedeniyle zor günler geçiren vatandaşlar, eğlenceye tepki gösterirken cep telefonu kamerasıyla kaydedilen eğlence görüntülerinde müşterilerin sayının sınırlı olmasına rağmen maske takmadığı ve zaman zaman sosyal mesafeyi ihlal ettikleri gözlemlendi.


Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum