• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Antalya'daki lüks otelin havuzunda bacağıma dokundun suçlamasına 8 yıl hapis!

Antalya'nın Manavgat ilçesinde 5 yıldızlı otelde tatil yapan kız kardeşler E.A. (14) ile S.A.'nın (18) havuzda bacaklarını ellediği iddiasıyla tutuklanan Akif K. (34) hakkında 'Sarkıntılık suretiyle çocuğun cinsel istismarı' suçundan 8 yıla kadar hapis istendi.

  • Reklam
Antalya'daki lüks otelin havuzunda bacağıma dokundun suçlamasına 8 yıl hapis!
14 Eylül 2022 - 14:56
Reklam
Antalya'daki 5 yıldızlı lüks otelde meydana gelen olayla ilgili olarak edinilen bilgiye göre Belçika'da yaşayan C.A., eşi, kızları E.A. ve S.A. ile birlikte 15 Ağustos'ta Manavgat'taki 5 yıldızlı otele tatile geldi.

Otelin havuzunda 20 Ağustos günü aynı otelde tatil yapan Akif K. iddiaya göre havuzdaki kız kardeşlerin bacağına dokundu. Havuzdan çıkarak durumu anlatan kızların babası C.A. ile kuzenleri B.B., Akif K. ile tartıştırken otel görevlilerinin araya girmesiyle durum jandarmaya bildirildi. Şikayet sonrası Akif K. jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı.


Jandarmada verdiği ifadede S.A., Suyun içerisine girdiğimizde mavi şortlu bir erkek aramızdan yüzerek geçiyordu. Bu şahıs, bacaklarımızı elliyordu. İlk başta bu şahsı yeğenim E. zannettim. Onda da mavi şort vardı. Daha sonra E. olmadığını fark ettim. Bu şahıs birkaç defa benim ve kız kardeşim E.A.'nın bacaklarını elledi. Aynı şahıs suyun üstüne çıkıp, Rusça bir şeyler söyleyince sarhoş olduğunu anladım. Kız kardeşime ve yeğenlerime havuzdan çıkalım dedim" derken avukat ve pedagog eşliğinde ifade veren E.A., şüphelinin havuzdan birkaç defa yüzerek altlarından geçtiğini ve sürekli bacaklarına dokunduğunu söyledi. Baba C.A. ise ifadesinde şüphelinin birkaç kez havuzda altlarında geçtiğini, daha sonra kendilerine Rusça bir şeyler söylediğini belirtti. Bu sırada şüphelinin kızlarına cinsel tacizde bulunduğunu öğrendiğini kaydeden C.A., Akif K. ile tartışıp, kavga ettiğini dile getirdi.


Mühendis olduğunu belirten evli ve 2 çocuk babası şüpheli Akif K. 18 Ağustos'ta eşi ve çocuklarıyla birlikte otele tatil amacıyla geldiklerini belirterek ifadesinde şunları söyledi:


''20 Ağustos günü saat 11.00 sıralarında otelde alkol almaya başladım. Yemek yedikten sonra ailecek otelin havuzuna gittik. Daha sonra olanları hatırlamıyorum. Alkollüydüm, kesinlikle kimseyi taciz etmedim. Havuzda insanlar birbirlerine değebilir. Benim de küçük yaşta çocuğum var böyle bir şeyi yapmam. Beni havuzda darbeden şahıslardan şikayetçi ve davacıyım. Başka diyeceğim yoktur.''

Jandarmada işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyede Manavgat 1'inci Sulh Ceza Hakimliği'ne çıkarılan Akif K., sarkıntılık yapmak suretiyle çocuğun cinsel istismarı suçundan tutuklanırken olay ile ilgili Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede, şüphelinin sarkıntılık yapmak suretiyle çocuğun cinsel istismarı suçundan 8 yıla kadar hapisle cezalandırılması istendi.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum