Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Antalya'daki otelde kadın misafire tacizin görüntüleri ortaya çıktı!

Turizmin başkenti Antalya'nın Muratpaşa ilçesi Çağlayan Mah. 2051 Sok. No: 37'de faaliyette olan otelde iğrenç bir olay yaşandı.

  • Reklam
Antalya'daki otelde kadın misafire tacizin görüntüleri ortaya çıktı!
23 Eylül 2021 - 07:32
Reklam
Antalya’da Muratpaşa ilçesi Çağlayan Mah. 2051 Sok. No: 37'de faaliyette olan Green 2 Beyza Süit isimli otel çalışanının, odasında uyuyan otel müşterisini taciz etmesinin ardından serbest kalması tepkilere neden olurken otel çalışanının kadın müşterinin odasına girdiği anların görüntüsü ortaya çıktı.

Antalya'nın Muratpaşa ilçesine bağlı Çağlayan Mahallesi'ne 31 Ağustos'ta iş için gelen ve Green 2 Beyza Süit isimli otele yerleşen iç mimar B.B. odasında uyurken otel çalışanının tacizine uğramış, şikayet üzerine şüpheli E.A, Savcılık tarafından tutuklanması talebiyle Antalya Sulh Ceza Hakimliğine sevk edilmişti. Savcılık, olay anına ilişkin kamera görüntülerinin soruşturma dosyasına girmesinin ardından, adli kontrol şartıyla serbest bırakılan şüphelinin tekrar tutuklanmasını talep etti. Talebi değerlendiren Antalya Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği, şüpheli E.A'nın tutuklanma talebini reddetti. Serbest kalması tepkilere neden olan otel görevlisi E.A'nın olay gecesi B.B'nin odasına girdiği anın görüntüleri de ortaya çıktı.


B.B'nin avukatı Ezgi Sil Orhun, B.B'nın avukatı olarak dosyaya yeni deliller koymak için güvenlik kamera kayıtlarını savcılık kanalıyla bilirkişiye gönderdi. Gelen bilirkişi raporunda, şüphelinin eyleminin sabit olduğu belirtilirken, Cumhuriyet Savcısı bir kez daha şüphelinin tutuklanması talebiyle Sulh Ceza Hakimliği'ne başvurdu. Ancak, hakimlik bir kez daha tutuklu yargılamayı reddetti.


Görüntülerde; şüpheli E.A'nın; B.B'nin odasına geçtikten sonra çevreye bakınıp kimsenin olmadığından emin olduktan sonra bahçe kapısından odaya girdiği, bunu saat 3 suları ve 5 suları olmak üzere iki kez gerçekleştirdiği görüldü. Odanın kapısını yavaş yavaş açarak ses çıkarmamaya çalıştığı da kayıtlara geçti.


Yaşananlara tepki gösteren, Antalya Adliyesi önünde gazetecilere açıklama yaparak yaşananların hukuken izahını olmadığını söyleyen avukat Ezgi Sil Orhun tüm yaşananların kamera kayıtları ile sabit olmasına, savcılığın detaylı bir soruşturma yapmasına rağmen şüpheliyi tutuklanma talebiyle nöbetçi Hakimliğe gönderdiğini ancak, Sulh Ceza Hakimliği'nin yasalara aykırı bir şekilde bu kişiyi serbest bıraktığını söyledi.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum