Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Antalya'nın ünlü oteller bölgesindeki arazi satışa çıkarıldı!

Satışa çıkarılan Antalya'nın en güzel plajlarından birinde, lüks oteller bölgesi Side Turizm Alanı'ndaki araziye teklif için sadece 13 gün süre verildi.

  • Reklam
Antalya'nın ünlü oteller bölgesindeki arazi satışa çıkarıldı!
10 Mart 2022 - 04:11
Reklam
Türkiye'nin önemli turizm bölgeleri olan Ege ve Akdeniz’in en güzel köşelerindeki devlet arazilerinin satışı hız kesmeden devam ediyor.

Sadece Türkiye’nin değil, dünyanın en lüks otellerinin bulunduğu Side Turizm Alanı Kumköy Bölgesi’nde bulunan, çok değerli bir kamu arazisi daha satışa çıkarıldı. Antalya’nın en güzel plajlarından birinde bulunan ve Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü’ne ait 5 bin 133 metrekare arsa 2018 yılında çıkarılan Cumhurbaşkanlığı Genelgesi hükümleri kapsamında satılacak.


18 milyon 266 bin 245 TL tahmini bedel belirlenen Side Turizm Alanı Kumköy Bölgesi’nde bulunan arsa için 547 bin 987 TL geçici teminat istenirken satış 2886 sayılı sayılı Devlet İhale Kanunu’na göre kapalı teklif usulü ile yapılacak. İsteklilere sadece iki hafta süre verilirken 23 Marta kadar sunulacak teklifler 24 Mart’ta düzenlenecek ihalede değerlendirilecek.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum