Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Bakan Ersoy'dan yeni yıl mesajı

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

  • Reklam
Bakan Ersoy'dan yeni yıl mesajı
31 Aralık 2021 - 17:52
Reklam
2021 yılında yurt dışından 29 milyon turisti ağırlayan Türkiye'nin 2022'de turizm alanında çok daha yoğun bir dönem yaşayacağını belirten Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, yeni yıl mesajında, Türkiye ve dünyanın geride bırakılan yılda çok kritik süreçlerden geçtiğini kaydetti.

Başta salgın olmak üzere küresel sorunların toplumu birçok açıdan etkilediğini ancak kültür ve sanatın insan yaşamına kattığı dinamizmden aldıkları güçle topluma yaşam sevinci aşılamaya ve sanat dolu günleri sürdürmeye gayret ettiklerini vurgulayan Bakan Ersoy mesajında şunları kaydetti:


''Bir an bile umutsuzluğa kapılmadan toplumumuzun moralini diri tutacak proje ve etkinliklerle dolu bir yılı geride bıraktık. 2021 yılında yurt dışından 29 milyon turisti ülkemizde ağırladık. 2022 yılında ise ülkemiz turizm alanında çok daha yoğun bir dönem yaşayacak. 2022 yılının, kültür ve sanatla dopdolu bir yıl olması ümidiyle başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyaya barış, huzur ve sağlık getirmesini diliyor, vatandaşlarımıza saygılarımı sunuyorum.''


  • Reklam
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum