Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Bakan Ersoy'un eşi Pervin Ersoy'dan şemsiye eleştirilerine sert yanıt!

Kadın polise çantasını ve şemsiyesini taşıttığı için eleştirilerin hedefi olan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un eşi Pervin Ersoy tartışılan görüntülerle ilgili açıklama yaptı.

  • Reklam
Bakan Ersoy'un eşi Pervin Ersoy'dan şemsiye eleştirilerine sert yanıt!
26 Şubat 2022 - 02:15
Reklam
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un eşi Pervin Ersoy, Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay'ın davetiyle tarihi Bahtiyar Yokuşu'nu ziyaret ettiği sırada kadın polise çantasını ve şemsiyesini taşıttığı görüntülerle ilgili Polisimize şemsiye taşıttı, çanta taşıttı gibi provokasyonlu cümlelerle yapılan haberlerle iligli olarak sosyal medya hesaplarından açıklamada bulundu.

Son 2 gündür gördükleri ve okuduklarının durumun aslı bilinmeden yazılanların gerçekten rahatsız edici boyutta olduğunu, polis memurunun 3 yıldır yanında olduğunu kendisini çok sevdiğini hatta kardeşi gibi gördüğünü, gülüp dertleştiğini ifade eden Ersoy açıklamasında ''Ayşe Hanım'ın polis sıfatına dayanarak bana yapılan eleştiriler ve hakaretler gerçekten akıl alır gibi değil.'' ifadelerini kullandı. Pervin Ersoy sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada şu iafdelere yer verdi:


''UMARIM FARKLI VE ÖNEMLİ GÜNDEMLERİ DAHA ÇOK KONUŞUP GERÇEKTEN FAYDA YARATIRSINIZ

Ben kimseye, eleştirilerinize konu olan şekilde bir davranışta bulunacak bir insan değilim. Konunun şerefli Türk polisi üzerinden yürütülerek çarpıtılması ve sahte hesaplar üzerinden özellikle kasti olarak yapılan yorumlar hiç hoş değil. ‘Polisimize şemsiye taşıttı, çanta taşıttı’ gibi provokasyonlu cümlelerle hiçbir yere varamayacaksınız; çünkü biz o değiliz. Ayşe Hanım benim kardeşim gibi, en yakın arkadaşım gibidir. Sağanak yağmurda kendisine ve bana tuttuğu şemsiyenin sizi bu kadar rahatsız edeceğini inanın bizde hesaplayamadık... Yaratılmaya çalışılan suni gündemde sadece samimiyetsizlik ve haksızlık görüyorum. 2 gündür bu konu hakkında söylenenleri ve yazılanları Ayşe Hanım da ben de hayretler içinde izliyoruz. Umarım farklı ve önemli gündemleri daha çok konuşup gerçekten fayda yaratırsınız…''


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum