Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Bir inşaat şirketi daha turizm sektörüne girdi!

İnşaat ve gayrimenkul sektöründe 30 yıldan bu yana faaliyet gösteren şirket devre mülkle turizm sektörüne girdi.

  • Reklam
Bir inşaat şirketi daha turizm sektörüne girdi!
24 Haziran 2022 - 14:58
Reklam
Sur Yapı Tatil Evleri Antalya projesiyle turizm sektörüne giren şirket, projede 1+1 evlerin 4 kişi, 2+1 evlerin 6 kişi, 3+1 evlerin ise 8 kişi kapasitesine sahip olduğu belirtti.

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya projesiyle dört mevsim tatil imkanı sunduklarını belirten Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas devre mülk projesinde 4 kişilik 1 hafta tatil fiyatına ev alanların tapulu evlerinde, 5 yıldızlı otel konforunda ömür boyu tatil imkanına kavuşacaklarını söyledi. Sur Yapı Tatil Evleri’nden alınacak tapulu devre mülklerin günden güne değer kazanarak kira getirisi potansiyeliyle tatilden para kazanma imkanı da oluşturacağını kaydeden Elmas paylaşım ekonomisinin gelecekte yükselen bir değer olarak kendini göstereceğini belirtti. İnsanların herhangi bir ürünü ya da hizmeti kullanmadığı zamanlarda ödemek istemediğini kaydeden Elmas şunları söyledi:


''Çağımızın anlayışı paylaşım, sürdürülebilirlik ve verimlilik. Yeni nesil tatil evleri, uygun fiyatlı ve kazançlı tatil sağlayan paylaşım ekonomisini kullanmasıyla öne çıkıyor. Sur Yapı Tatil Evleri’nin sakinleri kullandığı dönem içinde tükettiği hizmet kadar para ödeyecek, isteyen tatil hakkını kullanmadığı dönemde yüksek kira getirisiyle devrederek gelir sağlayacak.''

Sur Yapı Tatil Evleri’nin kumsallı yüzme havuzu ve Konyaaltı sahilinde kendine ait bir plajının bulunduğunu belirten Elmas ayrıca tesiste kumsallı yüzme havuzu, farklı temalardaki havuzlar ve aquaparklardan çocuk havuzlarına kadar birçok ayrıcalık sunulduğunu söyledi.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum