• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Bu otel kaplanlarla iç içe uyuma imkanı sunuyor!

Müşterilerine vahşi hayvanlarla iç içe uyuma imkanı sunma iddiasıyla yola çıkan otel, kaplan temalı odalarıyla sosyal medyada tartışmalara neden oldu

  • Reklam
Bu otel kaplanlarla iç içe uyuma imkanı sunuyor!
22 Ocak 2022 - 14:17
Reklam
Reklam
Çin'in Jiangsu eyaletindeki Nantong kentinde yer alan Orman Safari Parkı içindeki bir otel müştelerilerine odalarından farklı vahşi hayvanları izleme imkanı sunuyor.

Çin'in Twitter'i olarak bilinen Weibo'da paylaşılan görüntülerdeki otel odalarından birinin içinde yürüdüğü görülen kaplan dikkat çekerken, kaplanın bulunduğu alan ile müşterilerin konakladığı yataklı kısım arasında sadece bir cam bulunduğu da fark edildi. Paylaşılan görsel ve videolar Weibo'da kaplan manzaralı oda başlığı 100 milyondan fazla kez görüntülenirken, konu hem hayvan hakları hem de güvenlik endişeleri açısından hararetli tartışmalara yol açtı.


Konunun gündeme gelmesinin ardından Nantong Belediyesi'ne bağlı birimlerin, hem müşteri güvenliğini sağlamak hem de hayvanlara zulmedilmesini önlemek amacıyla söz konusu uygulamanın sonlandırılması talimatını verdiği iddia edilse de farklı kaynaklar, konunun görüşüldüğünü ve henüz bir yasak kararının çıkmadığını açıkladı. Çin'in geleneksel takvimine göre 1 Şubat itibariyle girilecek olan Kaplan Yılı nedeniyle, ülke genelinde kaplan sembollü ve konseptli ürünlerin promosyonunda artış görülüyor.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum