• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Bu otel ve plajında giyinik gezmek yasak!

1979 yılında kurulan ve ziyaretçi sayısıyla dünya rekoru kıran otelde ve plajında giyinik gezmek yasak.

  • Reklam
Bu otel ve plajında giyinik gezmek yasak!
06 Mayıs 2022 - 13:22
Reklam
Reklam
İspanya'nın Almeria kıyısından bulunan, çıplak gezinmenin serbest değil zorunlu olduğu ve birçok farklı hizmet sunan otelde, müşterilerin mahremiyetini ve güvenliğini sağlamak için polisler devriye geziyor.

En büyük çıplaklar plajına ev sahipliği yaparak bir dünya rekoruna daimza atan İspanya'nın Almeria kıyısında tamamen çıplak güneşlenebileceğiniz, yüzebileceğiniz ve sörf yapabileceğiniz dünyadaki sayılı yerden biri olan Vera Playa Club Hotel'de Temmuz ortasında mayosuz gün düzenlenirken otel yılın 365 günü misafirlerinin çıplak gezinmesine olanak sağlıyor.


1979'da kurulan, 2 km uzunluğundaki plajıyla turistlere sayısız olanak sunan Vera Playa Club Hotel İspanya'daki ilk natürist otel olma özelliğini de taşıyor. İçinde bir yüzme havuzu, bar, süpermarket ve mağazalar da mevcut olan ve birçok çıplaklar bölgesinde giyinmek isteğe bağlı iken çıplak olmanının zorunlu olduğu Vera Playa Club Hotel'in web sitesinde ''Misafirler havuz alanında her saat çıplak olmalıdır. Bazı süpermarketlerde ve mağazalarda giyinmek isteğe bağlı ancak restoranda her zaman giyinik olmak gerekiyor.'' ifadeleri yer alıyor.


Tatilcilerin mahremiyetini korumak için video ve fotoğraf çekmek tamamen yasaklandığı aynı zamanda plajda giyinmek isteyenler için belirlenen özel alanda gezinen ve herkesin iyi olduğundan emin olmak amacıyla sık sık devriye gezen polislerin de mevcut olduğu Vera Playa Clup Hotel 2013 yılında ağırladığı 729 çıplak yüzücüyle şimdiye kadarki en büyük çıplaklar yüzmeye ev sahipliği yaptıktan sonra bir dünya rekoru kazanmıştı.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum