Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Çöküldüğü iddia edilen Paramount Hotel için karar verildi!

Sedat Peker’in gündeme getirdiği Bodrum'daki Paramount Hotel ve Sezgin Baran Korkmaz ile ilgili iddialar üzerine yeni bir gelişme yaşandı.

  • Reklam
Çöküldüğü iddia edilen Paramount Hotel için karar verildi!
10 Ağustos 2021 - 18:17
Reklam
Hakkında organize suç örgütü yöneticisi olduğu iddiasıyla soruşturma başlatılan Sedat Peker’in gündeme getirdiği Bodrum'daki Paramount Hotel ve Sezgin Baran Korkmaz ile ilgili iddialar üzerine yeni bir gelişme yaşandı.

Paramount Hotel'in ilk sahibi olan Atilla Uras'ın kızı Victoria Yasemin Uras, Özbek asıllı Botır Rakhimov’un otele çöktüğünü söylemiş, EKBA Holding’in sahibi Cihan Ekşioğlu’nun, otele devletin tankıyla girdiğini ileri sürmüştü. İddialara göre; Veyis Ateş başta olmak üzere birçok gazeteci, yargı mensubu, bürokrat Paramount Otel'de ücretsiz tatil yapmıştı. Peker, otelin kara para aklama suçundan hakkında tutuklama kararı bulunan ve yurt dışına kaçan Sezgin Baran Korkmaz tarafından el konulduğunu ileri sürmüştü.


Victoria Yasemin Uras’ın Paramount Hotel ile ilgili davası sürerken, mahkemeden dikkat çeken bir karar çıktı ve Paramount Otel’deki tüm eşyalara haciz konuldu.


Gazeteci Bahadır Öztürk’ün paylaştığı bilgilere göre, Sezgin Baran Korkmaz’a ait olan sorumlu şirket Unico Sigorta da bunun üzerine 32.7 milyon liralık teminatı mahkemeye yatırdı.
 

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum