Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Dedeman'dan Babalar Günü'ne özel kahvaltı keyfi

Dedeman Hotels, ilk adımlarınızı atarken ellerinizden tutan ve hiç bırakmayan babanızı bu Babalar Günü’nde şık ve lezzetli bir kahvaltıya davet ediyor.

  • Reklam
Dedeman'dan Babalar Günü'ne özel kahvaltı keyfi
14 Haziran 2022 - 17:12
Reklam
Dedeman Bostancı ve Dedeman İstanbul bu özel günde kahvaltı ve brunchı hem babalara hem de çocuklara indirimli sunacak.

İstanbul’un iki yakasında yer alan Dedeman Bostancı ve Dedeman İstanbul otelleri Babalar Günü’nde zengin kahvaltı ve brunch alternatifleri sunarken, babalar ve çocuklarına da özel indirimler uygulayacak. Her iki otelin babalara ve 10 kişi üzeri gruplara yüzde 20, 7-12 yaş arasındaki çocuklara yüzde 50 indirim uygulayacağı kahvaltı ve brunch, 0-6 yaş grubuna ise ücretsiz olacak. Anadolu yakasında babasıyla şık bir atmosferde güne mutlu bir başlangıç yapmak isteyenler, Dedeman Bostancı’nın zengin ve lezzetli tatların yer aldığı açık büfe kahvaltıya gidebilir. Açık büfe kahvaltı saat 13:00’e kadar sürecek.

Avrupa yakasında konforlu ve huzurlu bir ortama sahip olan Dedeman İstanbul ise Babalar Günü’ne özel bir brunch düzenliyor. Saat 11:00’de başlayacak ve 14:00’e kadar sürecek brunch’ta, yöresel ürünlerle hazırlanan serpme lezzetler sunulacak.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum