• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Dent Royal İzmir Mavişehir'de dental tedaviler

Kalıcı dişler iyi bir bakımla bir sıkıntı yaşamadan ömür boyu kullanılabilir. İyi bir ağız hijyeni, düşük şekerli ve asitli bir diyet, spor yaparken ağızlık kullanımı ve düzenli diş hekimi ziyaretleri ile diş çürüğü, diş eti hastalığı ve diş kaybı riski azaltılabilir.

  • Reklam
Dent Royal İzmir Mavişehir'de dental tedaviler
03 Mart 2022 - 18:41
Reklam
Yılda iki kez diş hekimine görünmeniz sorunlar oluşmadan önlem almak ya da oluşan bir soruna erken müdahale etmek için önemlidir. Dental tedaviler modern teknikler ile birlikte, diş tedavisinin hiç veya çok az rahatsızlık hissedilerek gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Profesyonel diş temizliği
Profesyonel temizlik, dişlerdeki biriken kalıntıları temizler. Kalıntılar, gıda partiküllerini, yumuşak plak veya sert diş taşlarını içerebilir. Profesyonel temizlik, diş eti hastalıklarını tedavi etmeye ve önlemeye yardımcı olur.

Diş dolguları
Diş dolguları, bir boşluğa neden olan diş çürümelerini tedavi etmek için kullanılır. Diş hekimi çürüğü dişten uzaklaştırır, boşluğu temizler, kurutur ve bir dolgu malzemesi ile kapatır.

Kök kanal tedavisi

Kanal tedavisi , bir dişin hasar görmüş veya enfekte olmuş pulpasının(diş siniri) bir dolgu ile değiştirilmesini içerir. Dişte meydana gelen yaralanmalar veya ileri çürük, diş pulpasına geri dönüşü olmayan bir şekilde zarar verebilir. Kanal tedavisi sırasında hasar gören pulpa çıkarılır. Diş hekimi bir matkap ve küçük eğeler ile kök kanallarını temizler ve şekillendirir.

Diş çekimi
Diş hekimleri doğal dişleri korumayı amaçlar. Bununla birlikte, aşırı derecede hasar görmüş veya kötü çürümüş dişlerin çekilmesi gerekebilir. Diş hekimleri ayrıca sorunlara neden olan yirmi yaş dişlerinin çekilmesini önerebilir.

Takma dişler

Protezler, doğal dişlerinizin bir kısmının veya tamamının yerini alan çıkarılabilir yapay dişlerdir. Dişler çekildikten birkaç ay sonra takma diş yapılabilir. Bu, çene kemiğinin iyileşmesi için zaman tanır ve protezin daha iyi oturmasını sağlar.

Diş implantları
Diş implantları eksik dişlerin yerine kullanılabilir. İmplant, titanyumdan yapılmış yapay vida şeklindeki bir cihazdır. Çeneye cerrahi olarak sabitlenir ve üzerine yapay diş takılabilir. Dent Royal İzmir Mavişehir’de hizmet veren bir diş sağlığı kliniğidir. Profesyonel ve deneyimli diş hekimleriyle uluslararası alanda tercih edilmeyi başaran Dent Royal kliniğinden randevu almak için +90 232 366 33 30 telefon numarasını veya info@dntroyal.com mail adresini kullanabilirsiniz.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum