Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Dini festival sırasında otel odasında şok eden görüntü!

Dini festival sırasında, bir çiftin otel penceresine yansıması sosyal medyada gündem oldu.

  • Reklam
Dini festival sırasında otel odasında şok eden görüntü!
09 Aralık 2020 - 16:17
Reklam
Tayvan'ın Taipei kentinde Qingshan Tapınağı’nın 165. yıldönümünü kutlamak için bir araya gelen kalabalık, geçit töreninin yapıldığı sokakta bulunan otelin penceresindeki çifti görünce dehşete düştü.

Halk, Wanhua bölgesinin yakınındaki tapınakta efsanevi figürlerle yapılan bir geçit töreni sırasında otelin penceresinde sevişen çiftin manzarasıyla karşılaştı. Gördükleri manzara hakkında “Bu çok fazla. Tanrı’ya saygısızlıktır. Burayı erotik bir yere çevirdiler” yorumu yaparken çifti görenlerden bazıları cep telefonuna sarılıp manzarayı kaydetmeye çalıştı, bazıları da bağırarak tepki gösterdi.


Yerel basında yer alan bir habere göre polis, otelin üst katlarında yaşanan olayla ilgili çok sayıda şikayet alırken yetkililer, çiftin kimliğinin araştırıldığını, olayı kaydedenlerin sayısının fazla olmasından dolayı müstehcenliğin yayılmasını ihlal edebileceğini belirtti.

Gelen yoğun  şikayetler üzerine soruşturma için bir palmiye ağacı yardımıyla olay yerindeki manzarayı tekrar canlandıran polis ekipleri, palmiye ağacına tutunan bir polisin arkasına diğer polisin geçmesiyle olay yerini tekrar canlandırdı.

Polisler, düşünülenden daha fazla video çekildiğini düşünüyor ve bu videoların online platformlarda satılabileceği üzerinde duruyor. Yapılan kutlamalar ülkede mini Çin yeni yılı olarak adlandırılıyor.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum