Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Dünyanın en iyi otelleri listesine Türkiye'den bir otel girdi

New York merkezli Dünyaca prestijli, lüks seyahat konusunda otorite sayılan, ayda 5,6 milyon üzerinde uluslararası okuyucuya sahip, gezginlerin kılavuzu ve ilham kaynağı olan seyahat ve yaşam stili dergisi Condé Nast Traveler okurları, geçtiğimiz 12 ay boyunca ziyaret ettikleri yerleri bizzat oyladılar.

  • Reklam
Dünyanın en iyi otelleri listesine Türkiye'den bir otel girdi
13 Ekim 2021 - 11:47
Reklam
Dergi, turizm ve iş dünyasının en iyilerini belirlemek amacıyla 1988’den bu yana şehirler, havayolu şirketleri, seyahat ve gemi acentaları ve oteller kategorilerinde dünyanın en iyilerini belirleyerek seyahat dünyasına yön veriyor. Dünyanın en önemli seyahat dergilerinden Condé Nast Traveller’ın okurları, İkbal Thermal Hotel & SPA’yı 2021 Okur Seyahat Ödülleri’nde dünyanın en iyi otelleri arasında oyladı.

En İyi Spa Resort ve Destinasyon Spa Resort kategorilerinde pek çok saygın rakibini geride bırakarak dünyada 3.ncü olan, aynı zamanda bu kategorilerde ülkemizi temsil eden tek otel olan İkbal Thermal Hotel & SPA Genel Müdürü Ali Gümüşhan, sağladıkları başarı ile hem kuruluşları hem de Afyonkarahisar adına gurur duyduklarını belirtti. Gümüşhan, listenin geniş bir okuyucu kitlesine sahip saygın bir kuruluş tarafından hazırlandığına dikkat çekerek şu açıklamalarda bulundu:


''Bu yıl Condé Nast Traveller okuyucularının ve gezginlerinin yapmış oldukları değerlendirmede İkbal Termal Otel dünyada en iyi Spa Resort ile Destinasyon Spa Resort ödülünü layık görüldü. İki ödül birden aldı. Türkiye’den bu ödüle farklı kategorilerde layık görülen 13 otel var. Bu ne anlama geliyor? Afyonkarahisar’ın hem uluslararası anlamda web sitelerinde yayınlandığında kendinden, adından söz ettiriyor hem de bu prestijli yerlerde ismi geçiyor. Okuyucuların ilgisini çekiyor ve bir süre sonraki merak uyandırıp Afyonkarahisar’a hem dinlenme hem termal amaçlı geliyorlar. Bu dergide uluslararası platformda İkbal Termal Otel olarak ve Afyonkarahisar olarak yer almaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. Türkiye’yi temsil ediyoruz. Bununla da gurur duyuyoruz.''


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum