Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Amerikalı turist otelde terör estirdi! Resepsiyonu dağıttı, çalışanları darp etti

Şişli'de otelde kalan Amerikalı turist Edward W. önce resepsiyonun bilgisayarını kırdı, ardından da otel çalışanını darbetti.

  • Reklam
Amerikalı turist otelde terör estirdi! Resepsiyonu dağıttı, çalışanları darp etti
13 Ekim 2021 - 06:43
Reklam
Nişantaşı'nda bir otelde geçen cumartesi günü sabah saat 07.00 sıralarında meydana gelen olayda iddiaya göre uzun süredir otelde kalan Amerikalı Turist Edward W. odasından inerek resepsiyonun bilgisayarını yere atıp kırdı. Bunun üzerine otel çalışanı Şenol K. ile Amerikalı turist arasında başlayan tartışma kısa sürede yumruklu kavgaya dönüştü.

Bir süre otel içerisinde Şenol K.'yı darp eden turist, otel personelinin kendini dışarıya atarak kaçmaya çalışmasına rağmen çalışanı sokakta da yakalayarak darbetmeye devam etti. Çevredeki iş yeri çalışanlarından Emre B. kavgayı ayırmak için müdahale etse de başarılı olamazken turistin, otel çalışanını sokakta yerde sürüklemesi ve bir kişinin kavgayı ayırmaya çalışması ise cep telefonu kamerasına yansıdı.


İhbar üzerine olay yerine gelen ekiplere de direnen, güçlükle polis aracına bindirilerek emniyete götürülen Edward W. buradaki işlemlerinin ardından serbest bırakılırken zaman zaman sokakta bulunan esnafla da sorun yaşadığı belirtilen Amerikalı turistin otelden ayrıldığı, darbedilen otel çalışanı Şenol K.'nın da izne çıkartıldığı öğrenildi.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum