Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Ephesus Hitit Hotel çalışanı genç kadın oteldeki feci olayda hayatını kaybetti!

Türkiye'nin önemli turizm destinasyonlarından İzmir'in Selçuk ilçesinde faaliyette olan Ephesus Hitit Hotel Halkla İlişkiler Birimi'nde görevli genç kadın otelde yaşanan feci olay sonrasında hayatını kaybetti.

  • Reklam
 Ephesus Hitit Hotel çalışanı genç kadın oteldeki feci olayda hayatını kaybetti!
29 Aralık 2021 - 01:15
Reklam
CHP'li Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel'in işadamı eşi Gökhan Sengel'in İzmir'in Selçuk ilçesinde sahibi olduğu Ephesus Hitit Hotel'in Halkla İlişkiler Birimi'nde çalışan 30 yaşındaki Özde Çivici otelde yaşanan feci olay sonrasında hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre İzmir'in Selçuk ilçesi İsabey Mahallesi Aydın İzmir Karayolu Üzeri Sarapcıkuyu Mevkii'nde faaliyette olan Ephesus Hitit Hotel'in Halka İlişkiler Birimi'nde çalışan 30 yaşındaki Özde Çivici otelde düzenlenecek yılbaşı balosunun tanıtım broşürlerini dağıtmaya çıktı. Bir süre sonra oteldeki odasına giren Çivici, burada pet su şişesi içerisindeki mermer cilasını su sanarak içti. Bir anda fenalaşan genç kadın ihbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı. Genç kadın kurtarılamazken Çivici'nin cansız bedeni, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu'na götürüldü.


Acı haberi alan baba Adnan Çivici, eşi ve kız kardeşleri Eda ile Gülsüm olay sonrası gözyaşlarına boğulurken Özel Kent Hastanesi İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Necdet Yetim yaptığı açıklamada şunları söyledi:


''Mermer cilası ya da klorak gibi kimyasal sıvılar yanlışlıkla içildiğinde vücuttan hemen atılması için öncelikle kusmak gerekir. Ardından da vakit kaybetmeden 112 Acil Çağrı Merkezi'ne başvurulması gerekir. Bu olaydaki kimyasalın içeriğini bilmiyoruz ancak bu tür asit bazlı kimyasallar vücuda çok hızlı etki ederek dolaşım merkezlerinde tahribata, hatta solunum ya da kalp durmasına yol açarak kişinin ölümü ile sonuçlanabilir.''


  • Reklam
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum