• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

The Green Park Hotels'in sahibi Adil Üstündağ'dan otel çalışanına sinkaflı küfürler!

Youtube kanalından çektiği videolarda yaptığı açıklamalar ve attığı tweetlerle Türkiye gündemine oturan Sedat Peker'in Twitter hesabından uyuşturucu ve fuhuş ticaretini deşifre ettiği The Green Park Otelleri'nin sahibi Adil Üstündağ skandal bir video ile gündeme oturdu.

  • Reklam
The Green Park Hotels'in sahibi Adil Üstündağ'dan otel çalışanına sinkaflı küfürler!
15 Kasım 2021 - 11:52
Reklam
Reklam
Reklam
Sedat Peker tarafından Çeşitli kademelerdeki bürokratların ve bazı iş adamlarının uyuşturucu ve fuhuş ticaretinin parçası olduğunu ve hepsinin isim isim belgesinin elinde mevcut olduğunu açıklamasının ayrıca İçişleri Bakanlığı’nın bazı toplantılarını da Ankara Çukurambar’daki 5 yıldızlı The Greenpark isimli otelde gerçekleştirmesinin tesadüf olamayacağını belirtmesinin ardından iş insanı Adil Üstündağ hakkında Twitter’da skandal bir video yayınlandı.

İşten çıkarttığı işçisini sahte senetle tehdit ettiği iddia edilen Üstündağ, işçisine sarf ettiği ağza alınmayacak küfürleriyle videoyu izleyenleri şok etti. Fuhuş ve uyuşturucu ticaretinin aynı sıra maaşını ödemediği işçileri sahte senetle borçlandırdığı iddialarıyla gündemde olan Greenpark Otel’in sahibi Adil Üstündağ hakkında yayınlanan video görenleri şok ederken videoda işten çıkarttığı eski çalışanına ağza alınmayacak sözler sarf ederken görüntülenen Üstündağ, maaşını alamadığını söyleyen işçisine ettiği sinkaflı küfürler ediyor.


The Green Park Hotels'in sahibi Adil Üstündağ son günlerde hakkında çıkan iddiaların ardından ortaya çıkan bu videosuyla adeta infial yarattı.


 İşte Adil Üstündağ’ın eski işçisine küfür ettiği o anlar:
 YORUMLAR

  • 1 Yorum