Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Erciyes Kayak Merkezi global tanıtımlara devam ediyor

Erciyes Kayak Merkezi, dünyanın farklı ülkelerinden gelen 40 gazeteci, blogger ve televizyoncuyu ağırladı.  

Reklam
Erciyes Kayak Merkezi global tanıtımlara devam ediyor
16 Şubat 2021 - 14:32
Reklam
Uluslararası standartlarda bir kış sporları ve turizm merkezi haline gelen Erciyes Kayak Merkezi, dünyada bilinen bir destinasyon olarak ön plana çıkmaya devam ediyor.

Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı ve Kayseri Erciyes A.Ş iş birliği ile son üç haftada farklı gruplar halinde Polonya, Bulgaristan, Sırbistan, Bosna Hersek, Karadağ, Hırvatistan, Ukrayna, İran gibi ülkelerden gelen gazeteci, blogger ve televizyoncuya Kayseri Erciyes tanıtıldı.


Bölgenin sahip olduğu turistik ve kültürel zenginlikleri keşfeden yabancı gazeteciler. Erciyes Kayak Merkezi’nde son teknoloji ile donatılmış mekanik tesisleri, Alpler standardındaki pistleri deneyimlediler. Ardından Kayseri Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Cahid Cıngı, gazetecilere geniş bir sunum yaparak Erciyes’in sahip olduğu imkanları anlattı.


Erciyes’in artık dünyada kış turizmi sektöründe önemli bir bilinirlik seviyesine ulaştığını belirten Dr. Murat Cahid Cıngı konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:


''Kış turizmi dendiği zaman artık Türkiye’de Erciyes ön plana çıkıyor. Erciyes A.Ş. olarak tanıtım faaliyetlerimizi her platformda gerçekleştiriyoruz. Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı’mızın girişimleri ile dünyanın farklı ülkelerinden gelen gazeteci, televizyoncu, blogger’a da Erciyes’imizi tanıtma imkanımız oldu. Yabancı gazeteciler ülkelerine gittiklerinde bölgemizde deneyimlerini kaleme alacaklar, okurları ile paylaşacaklar. Gazetecilerin yazıları yeni turistleri de bölgemize yönlenmelerine vesile olacak. Bu yönde gayretlerimiz devam edecek. Turizm Geliştirme Ajansı ailesine bu iş birliği için teşekkür ediyoruz.''

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum