Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Fransız turistler İstanbul'daki tarihi otelde kabusu yaşadı!

Paris'ten tatil için Türkiye'ye gelen Fransız çift Eylül ayında İstanbul'da konakladıkları tarihi otelde kabusu yaşadı.

  • Reklam
Fransız turistler İstanbul'daki tarihi otelde kabusu yaşadı!
09 Kasım 2021 - 20:28
Reklam
Eşi Janing ve 1 yaşındaki oğlu Sola ile birlikte geçtiğimiz Eylül ayında tatil yapmak amacıyla Türkiye'ye gelen ve İstanbul Fatih'te bulunan tarihi bir otelde rezervasyon yaptıran Fransa vatandaşı Akira Takahaski, 4 Eylül'de otele giriş yaptı.

İddiaya göre otele yerleştiği sırada 1 yaşındaki bebeklerine duş aldırmak isteyen anne Juning Takahaski, hazırlık yaptığı sırada duş kabininin camı büyük bir gürültüyle patlarken patlama sonucu küçük bebek vücudunun çeşitli yerlerinden fırlayan cam parçalarıyla yaralandı.


Hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınan bebek ve ailesi otelden parasını talep ederek ayrılmak istese de otel yönetiminin paranın iade edilemeyeceğini, hastane masraflarının ise karşılanamayacağını söylemesi üzerine polise başvuran baba meydana gelen yaralanma nedeniyle otel yetkililerinin sorumlu olduğunu öne sürerek şikayetçi oldu. Tercüman eşliğinde verdiği dilekçesinde 202 numaralı odada kaldığını belirten Akira Takahaski hem yaralanma nedeniyle hem de dolandırılma gerekçesiyle otel yetkililerinden şikayetçi oldu.


  • Reklam
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum