Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Gökçe Hamdemir'e Wanda Vista İstanbul Otel'de önemli görev

Uluslararası Otelciler Derneği (INTHA) Yönetim Kurulu Üyesi, İnsan Kaynakları Komitesi Yöneticisi Gökçe Hamdemir; Dünya’nın sayılı zincirlerinden olan Wanda Group’un İstanbul da açılacak olan halkası Wanda Vista Istanbul Otel'de önemli bir göreve getirildi.

  • Reklam
Gökçe Hamdemir'e Wanda Vista İstanbul Otel'de önemli görev
24 Eylül 2021 - 04:23
Reklam
Dünya’nın sayılı zincirlerinden olan Wanda Group’un İstanbul da açılacak olan halkası Wanda Vista Istanbul Otel'e Eğitim ve Geliştirme Müdürü olarak atanan Uluslararası Otelciler Derneği (INTHA) Yönetim Kurulu Üyesi, İnsan Kaynakları Komitesi Yöneticisi Gökçe Hamdemir, turizm sektörü ile ilk olarak 2003 yılında Bodrum Halikarnas The Club'ta tanıştı. Kocaeli Üniversitesi Turizm ve Seyahat İşletmeciliği bölümünde eğitim gören Hamdemir 2006–2012 seneleri arasında ön büro biriminde alt ve orta düzey görevler üstlenen Hamdemir Accor Hotels bünyesinde bulunan Ibis ve Novotel gibi önde gelen markaların ön büro departmanında görev aldı.

Yine aynı zincir markada insan kaynakları departmanına geçiş sağlayarak 2012 ve 2015 yılları arasında Novotel Istanbul ve Ibis Istanbul otellerinide insan kaynakları yetkilisi olarak görev alan Hamdemir İstanbul'da gerek insan kaynakları biriminde, gerekse de üstlendiği sosyal sorumluluk projeleriyle kendinden sıkça söz ettirmesiyle de Uluslararası Otelciler Derneği tarafından davet alarak Aralık 2020’de yönetim kurulu üyeliğini üstlendi. Hamdemir eş zamanlı olarakta derneğin insan kaynakları komite yöneticiliğini de sürdürmektedir. 


2015’in Nisan ayından Ocak 2020’ye dek Point Hotel Barbaros, Point Taksim, Point Ankara, Nippon Hotel Taksim otellerinin işe alım müdürlüğü görevini sürdüren Hamdemir, son olarak Swissotel Resort Bodrum, İnsan Kaynakları Müdürlüğü görevini sürdürüyordu. Genç ve başarılı insan kaynakları yöneticisi Gökçe Hamdemir, bundan böyle Wanda Vista Istanbul otelinin Eğitim ve Geliştirme Müdürlüğü görevini üstlenecek.


Wanda Vista Istanbul Hakkında

Gayrimenkul sektöründeki yenilikçi yaklaşımlarına ve güçlü ortaklıklarına bir yenisini ekleyen Mar Yapı hizmet verdiği birçok sektörün lideri, dünyanın en büyük gayrimenkul şirketi Wanda Group ile stratejik ortaklık kurdu. Dünyanın en önemli tasarımcılarından Philippe Starck ve dünyanın sayılı otelcilik gruplarından biri olan Wanda Hotels & Resorts'u aynı kompleks içerisinde bir araya getiren Wanda Vista İstanbul projesi, İstanbul’da bulunduğu bölgenin en değerli gayrimenkullerinden biri olacak.

Asya'nın en büyük şirketlerinden Wanda; gayrimenkul, turizm, bilişim, eğlence, sinema, otelcilik ve futbol endüstrilerinde faaliyet gösteren bir dünya şirketi. Dünyanın yirminci, Çin’in en zengin işadamı Wang Jianlin tarafından kurulan Wanda Group, aynı zamanda Çin’in en büyük gayrimenkul şirketidir. Wanda Group, 2020'ye kadar 200 milyar dolarlık varlık, 200 milyar dolarlık piyasa değeri, 100 milyar dolarlık gelir ve 10 milyar dolarlık net kar ile Dünya’nın en büyük çok uluslu şirketleri arasında olmayı hedeflemektedir. Wang Jianlin, Forbes dergisi tarafında Dünyanın En Güçlü Kişileri arasında gösteriliyor.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum