Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Çinli grup ilk yurt dışı otelini Türkiye'de açtı

Çin merkezli varlık yönetim şirketinin ilk yurt dışı oteli İstanbul'da kapılarını açtı.

  • Reklam
Çinli grup ilk yurt dışı otelini Türkiye'de açtı
21 Eylül 2021 - 19:40
Reklam
Wanda Hotels & Resorts'un Çin'deki turizm girişimi Wanda Vista'nın ilk açık deniz yönetim projesi olan Wanda Vista İstanbul'un, aynı zamanda Batı dünyasına Pure Oriental Delight konseptini sunan ilk proje olma özelliğini de taşıdığı belirtildi

Otel yatırımı ile ilgili olarak Wanda Vista tarafından yapılan açıklamaya göre, rezidansları 320 oda ve daire seçeneklerine sahip olan Wanda Vista'nın iç tasarımı Wanda Hotel Design Institute tasarımcıları tarafından, Çin’in doğanın kurallarına uyma felsefesini yansıtarak tasarlandı. Basın Ekpres’te yer alan Wanda Vista İstanbul'un, Ocak ayında 320 rezidansın yanı sıra 127 otel odası ile faaliyete geçeceği kaydedildi. 2 bin 600 metre kare alana kurulu olan otelde, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness center, cardio center, 2 adet grup stüdyosu ve sağlık kulübü yer alıyor.


Tesiste ayrıca Bistro De Vista, Çin mutfağı lezzetlerinin sunulduğu Zhen Restaurant, diğer alternatifler için Restoran Cafe Vista ve Executive Lounge gibi farklı konseptlere sahip restoranlar da hizmet veriyor.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum