Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

İstanbul'daki lüks otelin lobisinde silahlı çatışma!

Beyoğlu’nda faaliyette olan bir otelde iki grup arasında çıkan kız arkadaşıma neden baktın kavgasında silahların çekildi.

  • Reklam
İstanbul'daki lüks otelin lobisinde silahlı çatışma!
01 Şubat 2022 - 09:17
Reklam
Beyoğlu Gümüşsuyu Ömer Avni Mahallesi’nde faaliyette olan bir otelde meydana gelen olayla ilgili olarak edinilen bilgiye göre 5 kişiden oluşan iki grup sokak üzerindeki bir otele geldi.

Restoran bölümüne geçerek yemek yemeye başlayan ve yemekten bir süre sonra lobiye gelen grup arasında kız arkadaşıma neden baktın meselesi nedeniyle çıkan tartışma kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüştü. Silahların çekilmesi üzerine ortalığın bir anda karıştığı olayda 5 şüpheli birbirine ateş açmaya başladı. Lobide başlayan çatışmanın dışarıya taşarken otelde konaklayan diğer müşteriler büyük panik yaşadı. Çatışma anları ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.


Lüks otelin lobisinde yaşanan silahlı çatışmanın ardından koşarak olay yerinden kaçan şüphelilerin yakalanması için görgü şahitlerinin ifadelerine başvurarak güvenlik kamera görüntülerini incelemeye alan Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerinin incelemeleri sonucunda şüphelilerin 16 adet suç kaydı bulunan Hakan A., 12 adet suç kaydı bulunan Veysel A., 2 adet suç kaydı bulunan Murat Y., Ozan Y. ve Muhammet S. olduğu tespit edildi.


Gözaltına alınarak hastanede sağlık kontrolünden geçirilen, emniyete götürülülerek ifadeleri alınan ve genel güvenliğin kasten tehlikeye sokulması ve ateşli silahlar kanununa muhalefet suçlarından adli işlemleri yapılan şüpheliler silahlarına el konularak savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum