Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

İstanbul Teksas'a döndü! Oteline giderken silahlı çatışmanın arasında kalan kadın turist öldü

İstanbul Fatih'te iki kişi sokakta silahları çekip birbirlerine kurşun yağdırdı

  • Reklam
İstanbul Teksas'a döndü! Oteline giderken silahlı çatışmanın arasında kalan kadın turist öldü
13 Nisan 2022 - 01:28
Reklam
İstanbul'un Fatih ilçesinde, sokak ortasındaki silahlı çatışmada oteline doğru yürüyen İranlı turist kadın vurulurken kurşunların hedefi olan kadının vurulma anı kameralara yansıdı.

Beyazıt Mimar Hayrettin Mahallesi'nde meydana gelen olayla ilgili olarak edinilen bilgiye göre silahlı bir şüpheli, sokağın köşesinde beklediği husumetli olduğu kişiyi görünce belindeki silahı çıkararak kurşun yağdırdı. Silahlı saldırıya uğrayan adam da yanındaki silahla ateş ederek karşılık verirken çıkan silahlı çatışmada iki şüpheli de yaralanmadı.


Ailesiyle beraber oteline yürürken silahlı çatışmada ateşlenen merminin hedefi olan ve göğsüne mermi isabet eden kadın kanlar içerisinde yere yığılırken vurulan kadınının hemen arkasında gelen ve gelini olduğu belirtilen kadın ise sinir krizi geçirerek yardım çığlıkları attı. Eşini yerde gören kocası da çaresizce çevredekilerden yardım isterken o sırada bir otelin resepsiyonunda bulunan 2 güvenlik görevlisi de silah seslerini ve yardım çığlıklarını duyarak dışarı çıktı. Bekçilerin ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekipleri sevk edilirken sağlık ekipleri yaptığı ilk incelemede İranlı turist kadının hayatını kaybettiğini belirledi.


Olay yerinde yapılan incelemeler ve güvenlik kamera görüntülerini izleyen görgü şahitlerinin ifadesine başvuran eEkipler, kayıplara karışan şüphelileri yakalamak için çalışma başlatırken silahlı çatışma ve kadının vurulduğu anlar güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. 


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum