• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

İstanbul'un göbeğindeki otelde silahlı çatışma!

İstanbul Pendik Kurtköy Mahallesi'nde bulunan bir otelde silahlı çatışma çıktı.

  • Reklam
İstanbul'un göbeğindeki otelde silahlı çatışma!
13 Ocak 2023 - 09:08
Reklam
Reklam
Pendik Kurtköy Mahallesi'nde bulunan bir otelde meydana gelen olayla ilgili olarak edinilen bilgiye göre iki grup arasında alacak verecek meselesi yüzünden silahlı kavga çıktı.

Müdahale etmek isteyen bir otel görevlisine de silahla ateş edilen olay sonrasında ihbar üzerine olay yerine İstanbul Emniyet Müdürlüğü görevlileri sevk edilirken silahlı kavgaya karışan şahısların 40 yaşındaki C.İ., 24 yaşındaki A.D., 31 yaşındaki S.D., 43 yaşındaki F.S. ile 51 yaşındaki S.D. isimli şahıslar olduğu belirlendi. Şüphelilerden C.İ, A.D., S.D. ve S.D. isimli şahıslar otelin giriş kısmında, otelde çalışan görevliye ateş ettiği belirlenen F.S. isimli şahıs ise saklandığı otel odasında yakalanarak gözaltına alındı.


Otel odasında yapılan aramada olayda kullanıldığı değerlendirilen 2 adet ruhsatsız tabanca ve 14 adet fişek ile alçı dolu bir bidon içerisine gizlenmiş halde 1 adet ruhsatsız tabanca ve 7 adet fişek ele geçirilirken yakalanan S.D. ve C.İ. isimli şahıslar sevk edildiği adli makamlarca serbest bırakıldı.

A.D. ve S.D. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakılırken otel görevlisine silahla ateş eden F.S. ise sevk edildiği adli makamlar tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum