Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

İstediğiniz Ruha Uygun Bir Tatil: Mavi Yolculuk

Aradığınız tatil anlayışını doldurabilecek standartlar kesinlikle mavi yolculuk organizasyonlardır. Her gün popülerliğini katlamaya devam eden bu tatil deneyimini en iyi şekilde yaşayabilirsiniz.

İstediğiniz Ruha Uygun Bir Tatil: Mavi Yolculuk
18 Kasım 2020 - 07:59
Reklam
Özgür bir ruha sahip hız tutkunu bir kişiliğe mi sahipsiniz? Naviera yat kiralama şirketi aracılığı rüyalarınızı süsleyen bir mavi yolculuk serüvenine kendinizi hazırlayın.

Ege ve Akdeniz’in doğal güzelliklerini görebileceğiniz, dilediğiniz su sporunu gerçekleştirebileceğiniz bu tatilde ruhunuzu dinlendirirken kendi benliğinizi keşfedebileceğiniz heyecanlı bir yolculuğa çıkacaksınız.


Bir tatilden daha fazlasını sunan mavi yolculuk organizasyonlarına katılmak için altın bileti siz de arayın. Mavi yolculuk organizasyonları hakkında ayrıntılı bilgi almak için https://www.naviera.com.tr/mavi-yolculuk-organizasyonu/ bağlantısına tıklayabilirsiniz.


Temayı Siz Belirleyin, Kaptan Sizi Götürsün


Mavi yolculuk seyahatlerinin en çok ilgi çeken kısmı, hiç kuşkusuz yolcuların kendi tatil tasarılarını yaratabilmeleridir. Nasıl mı? İstediğiniz konsepti belirleyerek tatilinizi konsept bir şekilde oluşturabileceksiniz.

Naviera bu noktada size unutamayacağınız bir tatil kültürü vaat etmek için gereken bütün özeni hem satış sırasında hem tatilinizde hem de tatilinizde size eşlik eden mürettebatıyla birlikte sunmaktadır. Eşsiz bir tatil deneyimi hayal ettiğiniz kadar uzakta değil. İsterseniz gurme turu oluşturun, isterseniz mavi yolculuk içerisinde eşsiz bir koy gezisi hazırlayın, isterseniz de bölge içerisinde su aktiviteleriyle dolu olan bir tatil programı hazırlayın. Opsiyonlar arasında dilediğiniz tatil fırsatlarını bir arada yakalamak için gereken tek şey, bugüne özel erken rezervasyon fırsatlarıyla Naviera’yı ziyaret ederek fiyatlar ve hizmet standartlarıyla ilgili bilgi almak. Tekne kiralama işlemleri hakkında bilgi almak için https://www.naviera.com.tr/tekne-nasil-kiralanir/ yazımıza göz atabilirsiniz.

Arkeolojik Mavi Yolculuk

Arkeolojik mavi yolculuk konseptinde yolcular, tarihi bölgelerin, su altı dalışlarının ve kültürümüzün parçası olan koyların oluşturduğu bir güzergah takip ederek, yolculuklarında unutulmaz bir deneyim için gereken adımları atmaktadırlar. Bu sayede hem tarihi dokuyu yakalayabilmekteler hem de bölge içerisinde unutmayacakları bir tatil yapabileceklerdir. Arkeolojik mavi yolculuk detayları ve tur güzergahlarıyla ilgili detaylara Naviera’nın iletişim adresinden ulaşabileceksiniz.

Aşçılık ve Gurme Turları

Aşçılık ve gurme turları genellikle Naviera’nın alanında uzman mürettebatının sağladığı aşçılık hizmetiyle, bölge içerisinde yapılan gezilerle sürdürülmesiyle oluşmaktadır. Sektörün öncüsü olan restoranlar ziyaret edilebilir, beldeler arasında gurme geziler yapılabilmektedir. Tercihinize bağlı Türk ve Dünya mutfağının eşsiz lezzetleri sizlere sadece bir adım uzakta olacak. Siz de unutamayacağınız bir tatil için gereken özeni bugüne özel fırsatlarla yakalayabileceksiniz. Zamanınızı kaliteli bir tatil fırsatı yakalayarak değerlendirmek için gereken adımları atabilirsiniz.

Düğün ve Balayı Turları

Düğün ve balayı turları son zamanlada mavi yolculuk konseptleriyle daha sık biçimde kullanılmaya başlanmıştır. Bu sayede kullanıcılar kaliteli bir tatil geçirdikleri gibi, bölge içerisinde hayatları boyunca saklamak isteyecekleri fotoğraflar de çekilebileceklerdir. Siz de unutamayacağınız bir tatil deneyimi için gereken adımları atmak için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanın. Yemekli düğün hizmetleri, balayı turları ve kişiye özel sağlanan mürettebat hizmetlerinin detaylarını sitemizden öğrenebilirsiniz.

Kurumsal Gezi Turları

Kurumsal gezi turları içerisinde bölge içerisinde ihtiyaçlarınıza uygun olarak yapabileceğiniz tatil turları ile birlikte sizlere kurumsal ağırlama standartları sağlanmaktadır. Hem gezi rotası hem de gezi içerisinde sunum yapmanıza ve toplantılara uygun alanlar oluşturulabilmektedir. 5 yıldızlı otel konseptinde sağlanan hizmet detaylarımız için bugüne özel fırsatla siz de rezervasyon oluşturabilirsiniz.

Koy Gezileri Turları

Koy gezileri turları, tura çıkan misafirlerin en sık tercih ettikleri tatil temalarının başında yer almaktadır. Bu sayede misafirler, Batı Akdeniz ve Güney Ege içerisinde unutulmaz bir tatil kültürü yakalayabilmektedirler. Siz de unutamayacağınız bir tatil kültürü için bugün Naviera’yı ziyaret edin.
 

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum