Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Jet2Holidays'den Türkiye programı açıklaması!

Jet2Holidays, İngiltere'de koronavirüsün mutasyona uğramasının ve hızla yayılmaya başlamasının ardından aralarından Türkiye'nin de olduğu bazı ülkelere dönük programlarıyla ilgili açıklama yaptı.

  • Reklam
Jet2Holidays'den Türkiye programı açıklaması!
23 Aralık 2020 - 08:44
Reklam
Jet2Holidays Türkiye ile birlikte İspanya ve Portekiz'in de İngiltere'den yapılacak olan uçuşlara yasak getirmesi nedeniyle bu ülkelere dönük programını askıya aldığını duyurdu.

Programın askıya alınmasıyla ilgili olarak Jet2Holidays tarafından yapılan açıklamada Gran Canaria, Lanzarote, Tenerife, Antalya (Türkiye) ve Madeira (Portekiz) uçuş ve tatil programının 5 Ocak 2021 tarihine kadar ertelendiği bilgisine yer verilirken şirket, Fuerteventura programını ise 7 Şubat 2021'e kadar durdurduğunu açıkladı.


İngiltere'de koronavirüsün mutasyona uğramasının ve hızla yayılmaya başlamasının ardından Türkiye dahil, onlarca ülke İngiltere'den yapılan uçuşlara yasak getirmişti.

2021 yaz sezonunda Bristol Havalimanı’ndan 33 destinasyona düzenlenecek operasyon için toplamda 450 bin koltuk planlayan ve satışa açan Jet2; Kanarya Adaları, Balear Adaları, Yunanistan, Türkiye, İtalya, Portekiz ve Madeira’ya haftada 56 uçuş gerçekleştirecekti.

Şirketin Türkiye programı şu şekilde açıklanmıştı:

Antalya: Haftada üç uçuş (Pazartesi, Çarşamba, Cuma)
Dalaman: Haftada 4 uçuş (Pazartesi, Salı, Perşembe, Cuma)
İzmir: Haftada bir uçuş (Salı)

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum