• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Kamil Koç Karayolu Taşımacılığı'nda Yılın İtibarlısı seçildi!

Türkiye’nin ilk yolcu taşıma firması olarak, 97 yıldır yenilikleri ile sektöre öncülük eden Kamil Koç, halk jürisi tarafından verilen bu prestijli ödülü üst üste ikinci kez kazanarak önemli bir başarıya ulaştı. 

  • Reklam
Kamil Koç Karayolu Taşımacılığı'nda Yılın İtibarlısı seçildi!
21 Ocak 2023 - 21:22
Reklam
Reklam
Türkiye genelinde 12 ilde 1.200 kişiyle yüz yüze gerçekleştirilen İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü araştırması tamamlandı. Marketing Türkiye ve pazar araştırmaları şirketi Akademetre Research and Strategic Planning’in iş birliğiyle gerçekleştirilen araştırma sonucunda, sektörlerinde yıl içinde itibarını en çok arttıran markalar ile bu başarının paydaşları olan reklam, dijital ajanslar, medya planlama ve halkla ilişkiler şirketleri belirlendi.

70’i aşkın kategoride gerçekleştirilen araştırmanın sonucunda, 2022 yılının The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’ni kazanlar da belli oldu. Halk jürisi tarafından Yılın İtibarlısı seçilen markalar, 19 Ocak’ta İstanbul’da düzenlenen özel bir törenle ödüllerini aldı.


Alanındaki ilk ve tek ödül organizasyonu olan The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde, Türkiye karayolu yolcu taşımacılığının lider markası Kamil Koç, bir kez daha Karayolu Taşıyıcılığı kategorisinde Yılın İtibarlısı seçildi. Çalışmaları ile Kamil Koç’un bu önemli başarasına katkıda bulunan kreatif ajansı Being Çözüm de düzenlenen törende ödülünü aldı. 2021 yılının ardından 2022 yılında da yolların itibarlısı olmayı sürdüren Kamil Koç, böylece son iki yılda üst üste ikinci kez bu ödülün sahibi olarak, önemli bir başarıya daha imza attı.


FlixBus iş ortaklığıyla seyahat sektöründe yeniliklere imza atmaya devam eden Kamil Koç, ödülle başladığı 2023 yılında da yolcularına, kaliteyi konforlu buluşturan otobüsleri, hayatı kolaylaştıran dijital uygulamaları ile yolcukları keyfe dönüştüren konforlu bir seyahat deneyimi sunuyor. Türkiye’de 71 il ve 306 ilçeyi kapsayan seyahat noktasında hizmet veren Kamil Koç, iş ortağı FlixBus ile birlikte hizmet ağını başlayan Sofya ve Bükreş seferleri ile birlikte Avrupa’ya da genişletmeyi amaçlıyor. Bu yıl 9’uncusu düzenlenen prestijli araştırmada; üst üste ikinci kez seyahat sektörünün itibarlısı seçilmelerinin bir tesadüf olmadığını vurgulayan Kamil Koç Genel Müdürü Çağatay Kepek yaptığı açıklamada şunları söyledi:


''Bu başarının altında Türkiye’nin ilk yolcu taşıma firması olan Kamil Koç’un, karayolu seyahat sektöründeki 97 yıllık bilgi birikimi, sektör deneyimi ve en önemlisi de yenilikçi yaklaşımı yatıyor. Kamil Koç, sektörde sahip olduğu bu tecrübe ile kurulduğu günden bu yana yolcularını en konforlu şekilde sevdiklerine ulaştırmayı amaç edinmiş bir firma. Ülkemizde seyahat sektöründe hizmet standartlarını her yıl daha da ileri taşıyan, yenilikleri ile sektöre öncülük etmeyi kendi misyon edinmiş bir marka olarak, bugün de yeni yıla prestijli bir ödülle girmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu ödülü çok özel kılan ise hiç şüphesiz, tüketicilerin takdirleri ile yani bizzat halk jürisi tarafından veriliyor olmasıdır. Sunduğumuz hizmet kalitesinin birinci derecede deneyimleyen yolcularımızın oylarıyla böylesine prestijli bir ödüle layık görülmek, işimizi ne kadar doğru yaptığımızın da bir göstergesi olarak bizler için gurur ve motivasyon kaynağıdır. Bizzat müşterilerin değerlendirmeleri ile layık görüldüğümüz bu prestijli ödül, aynı zamanda rekabetin yoğun olduğu seyahat sektöründe Kâmil Koç markasına duyulan güven ve takdirin de açık bir ifadesidir.''

Yeni yılda da yine iş ortakları Avrupa’nın en büyük şehirler arası otobüs ağı ve pazar liderliğine sahip FlixBus ile birlikte yeniliklerine sektörde fark yaratmaya devam edeceklerini belirten Kamil Koç Genel Müdürü Çağatay Kepek özellikle de yeniliği konforla buluşturan uluslararası hizmet kaliteleri, en yeni otobüsleri, yeni teknolojileri, deneyimli kaptanları ve profesyonel ekip arkadaşları ile birlikte 2023 yılında da yolcularına ayrıcalıklı bir seyahat deneyimi yaşatmayı hedeflediklerini söyledi.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum