Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Kentin ilk 5 yıldızlı termal otelinde temel atıldı!

Kentin ilk 5 yıldızlı termal otelinin temeli, Vali Ali Çelik ve Belediye Başkanı Alim Işık'ın katılımı ile atıldı.

  • Reklam
Kentin ilk 5 yıldızlı termal otelinde temel atıldı!
29 Haziran 2022 - 19:08
Reklam
Kurucusu olduğu Egarr Beyond Termal Hotel'in temeli atma töreninde konuşan Kütahyalı girişimci Tuncer Can 120 oda, 300 yatak, 500 ve 1000 kişilik konferans ve toplantı salonları, termal hamam, termal havuz, sauna ve spor merkezinin yer alacağı tesisin en kısa zamanda hizmet vermeye başlayacağını söyledi.

Artık otel hizmete girdiğinde arama motorlarına Kütahya'da 5 yıldızlı otel yazıldığında Egarr Beyond Termal Hotel'in internette çıkacağını belirten Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık yaptığı konuşmasında nitelikli yatak kapasitesini artırmayan Kütahya'nın zenginleşemeyeceğini ve büyüyemeyeceğini belirtti. Yapılan yatırımın bu kapsamda çok anlamlı olduğunu kaydeden Başkan Işık şöyle devam etti:


''Komşularımızı kıskanmaya gerek yok. 25-30 bin yatak kapasiteli Afyonkarahisar'ı tebrik etmek lazım. Afyonlu yatırımcılar 5 yıldızlı otelle başlamış ve diğerleri gelmiş. Kazasız belasız otelimizin tamamlanmasını ve Kütahyalı hemşehrilerim ile Türkiye'den ve dünyadan gelen misafirlere kullanmayı nasip etsin. Belediye olarak bu yatırımları önemsiyoruz. Otogarın yanında 500 yataklı diğer 5 yıldızlı tesis için sıcak su taahhüttünde bulunduk. O yatırımcımızda yakında otelin temelini atacaktır. Eski kamyon garajına gelen sıcak suyu buralara dağıtmak için elimizden geleni yapacağız''


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum