Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Koronavirüs öncesine dönüş için tarih verdi!

ABD Ulusal Alerji ve Enfeksiyon Hastalıkları Enstitüsü Direktörü Dr. Anthony Fauci, koronavirüs salgını öncesindeki normal hayata dönüş için tarih verdi. 

Reklam
Koronavirüs öncesine dönüş için tarih verdi!
19 Şubat 2021 - 21:25
Reklam
Koronavirüs salgınında en ağır darbeyi alan ülkelerin başında gelen ABD'de, Ulusal Alerji ve Enfeksiyon Hastalıkları Enstitüsü Direktörü Dr. Anthony Fauci önemli açıklamalarda bulundu.

Salgınla mücadelenin en önemli isimlerinden biri olan ve ABD'nin yeni Başkanı Joe Biden'ın görevi devralmasından sonra da Baş Tıbbi Danışman görevini sürdüren Dr. Fauci koronavirüs salgınının seyrine ilişkin konuştu.


Koronavirüs salgını öncesindeki normal hayata dönüşle ilgili öngörülerini paylaşan ve sonbahar aylarıyla birlikte normal hayata geçişin başlayabileceğini söyleyen Dr. Fauci, bu konuda birçok faktör olduğunu ve bunlar arasında mutasyonun belirleyici olacağını, gidişatın daha hızlı veya yavaş olmasını etkileyebileceğini söyledi.


ABD’lilerin ve bir çok ülke vatandaşının düşük sınırlandırılmış kapasiteyle konser ve tiyatrolara gidebileceğini, kısıtlamalar ve yasaklar olmadan seyahat edebileceğini ve iç mekanda yemek yiyebileceğini vurgulayan Dr. Fauci şu ifadeleri kullandı:


''Başkan’ın da söylediği gibi bunlar yıl sonunda, Noel’de gerçekleşebilir. Ancak hala maske takıyor olabiliriz.''

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum