Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Kuşadası turizmi için örnek proje

Kuşadası'na kazandırılması planlanan tematik turizm tesisi Mars Colony Kültür ve Turizm Bakanlığı'na sunuldu.

  • Reklam
Kuşadası turizmi için örnek proje
09 Kasım 2020 - 11:38
Reklam
Türkiye'nin önemli turizm destinasyonlarından Kuşadası'nda turizmi geliştirmek ve çeşitlendirmek amacıyla çalışmalarını sürdüren Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Kuşadası'na kazandırılması planlanan tematik turizm tesisi Mars Colony ile ilgili olarak Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'u makamında ziyaret etti.

Kuşadası'nda turizmin geliştirilerek kentin hak ettiği yere ulaşabilmesi için yaşama geçirilebilecek projelerin ele alındığı ziyarette Bakan Mehmet Ersoy'a yeni dünyanın yeni turizm anlayışı doğrultusunda tasarlanan Mars Colony projesi ile ilgili olarak bir sunum yapıldı. 


Ziyaretin ardından bir değerlendirmede bulunan Başkan Ömer Günel, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile yapılan görüşmenin çok verimli geçtiğini belirterek şu ifadeleri kullandı:

"Türkiye'de turizmin başladığı yer olan kentimiz Kuşadası'nı ileriye taşıyacak her türlü iş birliğine ve desteğe açığız. Kentimizin gelişimi için tüm paydaşların birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmesi büyük önem taşıyor. Bizler, turizmcilerimiz ve Aydın Büyükşehir Belediyemiz ile iş birliği içerisinde Kuşadası'nın gelişimi için elimizden gelen tüm çalışmaları yürütüyoruz. Mars Colony projesini de Aydın Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte yaşama geçireceğiz. Kuşadamız için hazırlamakta olduğumuz turizm planımız dâhilinde yeni turizm projelerimizi kentimize kazandıracağız"

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum