Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

MSC Cruises'den Yunanistan atağı!

MSC Cruises, Paskalya tatil sezonu için Yunanistan Turizm Bakanlığı ve diğer ilgili yerel makamlarla yakın bir şekilde çalıştıklarını duyurdu.

  • Reklam
MSC Cruises'den Yunanistan atağı!
07 Şubat 2021 - 23:46
Reklam
MSC Cruises, Yunanistan'ı ziyaret eden cruise yolcularına, yaklaşan Paskalya tatili döneminden itibaren hizmet vermek üzere, yerel turizm hizmetlerinin zamanında yeniden açılması için, Yunanistan Turizm Bakanlığı ve diğer ilgili makamlarla yakın bir şekilde çalıştığını duyurdu.

Bununla bilirte şirket MSC Magnifica’nın 29 Nisan’a kadar planlı tüm seferlerini iptal ettiğini duyururken geminin başlangıçta 14 Şubat'tan itibaren Yunanistan etrafındaki bir güzergahla denizlere dönmesi planlanıyordu.


MSC Magnifica için 29 Nisan'a kadar rezervasyon yaptıran konuklara, hattın diğer gemilerinden biri ile Yunanistan'a uğrayan veya şu anda Batı Akdeniz'de bulunan amiral gemi MSC Grandiosa ile tatillerini yeniden rezerve etme seçeneği sunulacak.

Şirketin amiral gemisi MSC Grandiosa her Pazar günü Cenova hareketli olarak, İtalya’da Civitavecchia, Napoli, Palermo / Cagliari ve Malta'daki Valetta'ya uğrayarak haftalık gemi seferleri gerçekleştiriyor. 
 

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum