Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

MSC Cruises yeni amiral gemisiyle seyahati bambaşka bir boyuta taşıyor!

MSC Cruises, MSC Seashore gemisinin bu Ağustos ayında Akdeniz rotası ile hizmete girmesi öncesinde yeni ayrıntıları açıkladı.

  • Reklam
MSC Cruises yeni amiral gemisiyle seyahati bambaşka bir boyuta taşıyor!
21 Şubat 2021 - 17:55
Reklam
Sınıfının öncü tasarımını ve oyunun kurallarını değiştirerek, konukları denize daha fazla yaklaştırmayı hedefleyen ilk Seaside EVO gemisi olan MSC Seashore'da konuklar için yepyeni özellikler, mekanlar ve deneyimler geliştirildi.

Göz alıcı tasarımıyla bu gemi seyahat keyfini açık alanda geçirmek için tasarlandı ve MSC Seashore bu durumu yepyeni bir seviyeye taşıyacak.


İnşa ettikleri her yeni gemiyle MSC Cruises'in, yenilikler yapmaya ve tasarım sınırlarını zorlamaya devam ettiğini belirten MSC Cruises Yönetim Kurulu Başkanı Pierfrancesco Vago yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

''MSC Seashore, genişletilmiş ve daha da zenginleştirilmiş bir gemi olarak Seaside sınıfının bir evrimi temsil ediyor. Ortak alanların yüzde 65'i, misafirlerimiz için gerçekten benzersiz bir deneyim için yeniden tasarlandı. Yeni arka tasarım, panoramik deniz manzaralı iki güverteyi kapsayan ve yeni eğlence deneyimleri sunan yepyeni bir Cabaret Rouge salonunu misafirlerimize sunmamızı sağladı. Etkileyici çift katlı genişletilmiş magrodom havuzu ve geminin arkasındaki muhteşem Infinity Pool havuzu dahil olmak üzere tüm havuzlar geliştirildi.''

Yalnızca tasarım ve misafir deneyimi açısından değil, aynı zamanda en son teknolojilerin kullanımıyla da yenilik yapmaya devam ettiklerini vurgulayan MSC Cruises Yönetim Kurulu Başkanı Pierfrancesco Vago MSC Seashore gemisinin yeni bir hava sanitasyon sistemine sahip dünyadaki ilk yolcu gemisi olacağını belirtti.

MSC Cruises’ın en yeni amiral gemisi MSC Seashore'un bazı önemli özellikleri şunlar:

Dinlenmek ve güneşlenmek için çeşitli açık hava barları, yemek mekanları, havuzlar ve güverte alanını içeren 13.000 m2 açık alan.  Muhteşem jakuzi ve iki yeni Infinity Pool havuzu dahil olmak üzere genişletilmiş havuz başı alanıyla altı büyüleyici yüzme havuzu. Bir içecek alıp açık havada yürüyüş yapmak, yemek yemek veya temiz deniz havasının keyfini çıkarmak için 540 metre uzunluğundaki suya yakın bir gezinti alanı. İki görkemli yeni Owners Suite ile dört güvertede 3.000 metrekarelik en büyük ve en lüks MSC Yacht Club. Arka taraftaki süitler dahil olmak üzere 11 farklı tipte balkonlu kabin ve süit, 15 m2'ye kadar özel teras sunan genişletilmiş balkonlu 50 teraslı süit ve açık havada özel jakuzisi ile 32 farklı süit.


MSC Seashore, misafirleri denizle buluşturmak için bir dizi tasarım özelliği sunuyor. Şirketin yeni amiral gemisi 339 metre ile filodaki en uzun gemi olacak ve dünyanın en büyük gemi inşa gruplarından biri olan ve yolcu gemisi tasarım ve yapımında lider konumundaki Fincantieri tarafından İtalya'da inşa edilen en büyük gemi olacak.


Ağustos 2021'de hizmete girdikten ve açılış sezonunu İtalya'nın Cenova, Napoli, Messina limanlarının yanı sıra Malta'da Valetta, İspanya'da Barselona ve Fransa'daki Marsilya limanları ile Akdeniz’de geçirdikten sonra, MSC Seashore ana limanı Miami ABD'ye gidecek. 

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum