Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

NY&Co Global Hospitality yurtdışı işbirliklerine bir yenisini daha ekledi

NY&Co Global Hospitality Co., yurtdışı işbirliklerine bir yenisini daha ekledi.

Reklam
NY&Co Global Hospitality yurtdışı işbirliklerine bir yenisini daha ekledi
20 Ocak 2021 - 07:38
Reklam
NY&Co Global Hospitality Co., Rusya ve BDT ülkelerinde faaliyet gösteren temsilcilik ve danışmanlık firması Hermitage Group ile işbirliği yaptığını duyurdu.

Gerçekleşen iş birliği kapsamında Türkiye‘de NY&Co.’dan danışmanlık hizmeti alan işletmeler, diledikleri taktirde Türkiye’nin turizmde ana pazarı olan Rusya ve BDT ülkelerinde de, Hermitage Group’un tecrübesi, profesyonel ekibi ve geniş portföyünden faydalanabilecekler.


Türkiye’de Turizm ve otel sektöründe yer alan işletmeler, Rusya ve BTI ülkelerinden gelen talepleri arttırmak için orada ofis kurma veya personel alma gibi yatırımlar yapmadan, veri tabanında 6500’ü aşan seyahat temsilcilerine direkt olarak ulaşabilecekler.


Böylece markalar bu ülkelerde hem tanıtım yapabilecekleri gibi hem de yurtdışında bu pazarlardaki satışlarını güçlü bir şekilde arttırabilecekler.


Yine aynı şekilde Hermitage Group‘tan uluslararası danışmanlık ve temsilcilik hizmeti alan işletmeler, bu işbirliği ile birlikte NY&Co. Global Hospitality Co.’nun gücü, tecrübesi ve geniş network’ü ile Türkiye pazarında da markalarını en doğru şekilde duyurabilecekler gibi tanıtımlarını yaparak satışlarını arttırabilecekler.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum