• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Otel çalışanları ultra zenginlerin akılalmaz isteklerini ifşa etti!

Instagram'da ya da televizyonda ultra zenginlerin hayatlarını gördüğümüz zaman çoğumuzun ağzı açık kalıyor.

  • Reklam
Otel çalışanları ultra zenginlerin akılalmaz isteklerini ifşa etti!
11 Kasım 2022 - 16:10
Reklam
Reklam
Otellerin havuz başında ya da süper arabaların yanında poz veren zenginlerin dışında, bir de kendini gizli tutan ultra zenginler var ki kazandıkları paraları nasıl harcadıklarını herkes merak ediyor. Ultra zenginlerin para harcamak konusunda biraz daha çekingen davrandıkları öne sürülüyor. Bunların en iyi şahitleri de otel çalışanları. Kosta Rika'dan İsviçre'ye kadar üst segment hizmet veren otellerin çalışamları, ultra zenginlerin en sıra dışı taleplerini anlattı.

Bir Rus oligark ve karısıyla çalışmanın nasıl bir şey olduğunu anlatan New York City'de tur rehberi olan ve lüks bir otelde çalışan Christina Stanton Rus oligarkın eşini kendisi için özel olarak kapatılan lüks bir mağazaya götürdüğünü, orada 4 milyon dolarlık alışveriş yaptığını söyledi. Restoranlara yemek yemeye gittiklerinde ise garsonlarla iletişimi sadece korumaları kurdu.


Seyahat planlayıcısı Sandra Weinacht, bir Rus müşterisinin konakladığı üst segment otele marka soda aldırttı. Başka bir sodayı kullanmayı kabul etmeyen Rus müşteri, bu sodayı da saçlarını yıkamak için kullandı. Bir lüks konaklama şirketi sözcüsü Los Angeles'ta bir malikane kiralayan müşterinin kendisine bir saat içinde deniz kızı kostümü teslim edilmesini talep ettiğini açıklarken müşteri, solungaçları da olan kaliteli bir kostümle evde verdiği partide havuzda yüzmek istedi.


Bir özel jet kiralama şirketi ise zengin bir müşterinin bir keresinde Bella adlı Pomeranian köpeği ve bir husky köpeği Santa Barbara'dan Vancouver'a uçurmak için 60.000 dolara uçak kiraladığını açıkladı. Zürih'teki lüks otelin Otel işletmecisi Jens Maier ise bir Rus müşterinin köpeğinin tuvaletini rahat yapabilmesi için odasına çim talep ettiğini söyledi.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum