Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Otel sahibi silah ve satırla tesisi basıp dehşet saçtı!

İstanbul Ataşehir’de mülkünü bir otel sahibine kiraya veren mal sahibi, kira paylaşımı anlaşmazlığı nedeniyle oteli satırla basarak dehşet saçtı.

  • Reklam
Otel sahibi silah ve satırla tesisi basıp dehşet saçtı!
04 Mart 2021 - 11:45
Reklam
Ataşehir'de bulunan bina sahibi olan ve binasını otele kiraya veren Suat Ç. isimli şahıs, iddiaya göre binanın sahibi olan diğer hissedarların kiradan pay almamasını ve tüm kirayı sadece kendisi almak isteyerek otel sahibi ile tartışma yaşadı.

İddiaya göre yaklaşık 1 ay kadar önce otelin deposuna girerek duvarları kıran Suat Ç. bu sefer satır ile oteli basarak adeta dehşet saçtı.


Otele girerek burada bir süre tehditler savuran ve küfürler eden iddiaya göre alkollü olan şahıs daha sonra aracına giderek silahını alarak otelin girişindeki güvenlik kamerasını fark edip silahını geri koyarak satırı eline aldı.

Otelde bulunan görevliler ve otelde konaklayanlar satırlı şahıs nedeniyle korku dolu anlar yaşarken şahıs, otelin lobisinde bulunan masaya satır ile art arda vurarak parçaladı, ardından lobideki aynayı da satır ile kırdı.

Hızını alamayan şahıs daha sonra otelin merdivenlerinde bulunan korkulukları da satırla vurarak ezdi. Şahıs daha sonra olay yerinden ayrılırken, ihbar üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Otelin yakınında polis tarafından yakalanan saldırgan şahıs ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Otel sahibi olan şirketin avukatı Asena Aksoy Baycan, yaşananlarla ilgili şunları söyledi:

''Hem müşterilere de saldırıyor hem de çalışanlarımıza saldırıyor. Sebebi, buranın mal sahibi kendisi. Ancak tek başına değil hissedarları var ve hissedarlarına kira vermemizi istemiyor, sadece kendisine kira vermemizi istiyor.'' 

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum