• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Otelin ismi değişti, parasını peşin ödedikleri 5 yıldızlı otele alınmadılar!

Turizmin başkenti Antalya’nın Manavgat ilçesindeki 5 yıldızlı otele aylar öncesinden yer ayırtıp ödemesini yapan onlarca tatilci mağdur oldu.

  • Reklam
Otelin ismi değişti, parasını peşin ödedikleri 5 yıldızlı otele alınmadılar!
21 Temmuz 2021 - 20:56
Reklam
Türkiye’nin farklı kentlerinden bir çok tatilci, bayram tatilini geçirmek için Manavgat’ın Evrenseki Mahallesi’nde faaliyette olan 5 yıldızlı La Grande Resort&Spa isimli otele rezervasyon yaptırdı ve ziyaretçilerin bir çoğu ödemesini peşin yaptı.

9 günlük bayram tatilinin açıklanmasıyla tatil yapmak üzere otellerine gelen onlarca tatilci ödeme yaptıkları otelin bir süre önce isminin Castival Hotel olduğunu ve yönetiminin de değiştiğini öğrenince ve otele alınmayınca şok yaşadı.


Otelin yeni yönetimi ile görüşen onlarca tatilci kayıtlarının olmadığı gerekçesiyle odalarına yerleşemezken otelin girişinde çoluk çocuk mağdur olan yaklaşık 50’nin üzerinde aile, paralarını ödedikleri otelde tatil yapamayınca jandarma noktasına giderek şikayetçi oldu.


Mağdur oldukları anları cep telefonu kamerasıyla görüntüleyen tatilciler ''Otel burası arkadaşlar mağdur olduk, dolandırıldık. Görüldüğü üzere çocuklar falan perişan herkes. 1 yaşında çocuklar rezil oluyor. Gelen herkes geri dönüyor.'' şeklinde tepki gösterdi.


Otelin yeni yönetimi ise müşterilerin isimlerinin ve rezervasyonlarının kendilerinde görünmediğini ileri sürerek tatilcilerin otele girmelerini engelledi.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum